Газета по-надвірнянськи
 

Надали всебічну допомогу

4 травня 2012, 11:46 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 820 переглядів

Минулого тижня керуючий справами виконавчого апарату районної ради Ігор Середюк та радник голови районної ради Степан Дричак здійснили виїзд у Гвіздську та Молодківську сільські ради для надання консультаційної методичної, юридичної допомоги працівникам апаратів зазначених рад та їх виконавчих комітетів.

Звернуто увагу на: необхідність своєчасного оформлення матеріалів сесій та засідань виконкомів; інформування жителів про результати роботи ради; належне оформлення Інформаційних стендів; неухильне дотримання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації»;

Прикладом для місцевих рад району може стати досвід Молодківської сільської ради щодо організації збору та утилізації твердих побутових відходів згідно з Програмою «Екологія-2012», у рамках якої створена добровільна інспекція із благоустрою.

Сільський голова Василь Кисляк активно залучає членів територіальної громади до участі в місцевому самоврядуванні. Зокрема, утворено громадську раду старійшин як дорадчий орган та громадську організацію «Благодійна організація «Крок».

Молодківська сільська рада подасть на обласний конкурс проектів «Збережім для нащадків Богом даний соляний скарб «Сербиці». Розроблена мікропроектна пропозиція до інвестиційного проекту «Розвантажимо великі населені міста від потоку туристів і відпочивальників – запропонувавши унікальні можливості і Богом дані скарби землі Карпатської, Молодківської».

У сільській раді є велика необхідність у придбанні комп’ютера. Гвіздський сільський голова Василь Половко добре організував роботу щодо проведення особистого прийому громадян та вирішення їхніх проблем.

У Молодківській та Гвіздській сільських радах успішно використовують комп’ютерну програму «Погосподарський облік», що дає можливість швидко й оперативно видавати жителям населених пунктів довідки.

Сільські голови В. Кисляк та В. Половко висловили стурбованість та занепокоєння жителів сіл украй незадовільним станом доріг в їхніх населених пунктах.

Інформація виконавчого апарату районної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!