Газета по-надвірнянськи
 

Не перевищуйте швидкість

18 травня 2012, 11:15 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 684 переглядів

Однією із основних причин скоєння автопригод залишається порушення водіями швидкісних режимів. Саме тому у травні п. р. Держ­автоінспекція Прикарпаття особливу увагу зосереджує на профілактиці порушень водіями положень Правил дорожнього руху «Швидкість руху».

Нагадуємо водіям, що під час вибору в установлених межах безпечної швидкості руху водій повинен урахувати дорожню обстановку, а також особливості вантажу і стан транспортного засобу (ТЗ), щоб мати змогу постійно контролювати його рух та безпечно керувати ним.

Безпечна швидкість – швидкість, за якої водій має змогу безпечно керувати транспортним засобом і контролювати його рух у конкретних дорожніх умовах.

Нагадуємо обмеження швидкості, встановлені Правилами дорожнього руху: у населених пунктах – не більше60 км/год; у житлових і пішохідних зонах – не більше20 км/год; поза населеними пунктами – не більше90 км/год; не більше110 км/годдозволена швидкість на автомобільній дорозі з окремими проїзними частинами, що відокремлені одна від одної розділювальною смугою; на автомагістралях – не більше130 км/год; поза населеними пунктами ТЗ, якими керують водії із стажем до 2 років, – не більше70 км/год.; автобусам (мікроавтобусам), які перевозять організовані групи дітей, легковим автомобілям із причепом і мотоциклам – не більше80 км/год; вантажним автомобілям, які перевозять людей у кузові, та мопедам – не більше60 км/год.

Відповідальність за цей вид порушення:

перевищення водіями ТЗ встановлених обмежень швидкості руху більше як на20 км/год– накладення штрафу від 255 до 340 грн.;

перевищення встановлених обмежень швидкості руху більше як на50 км/год– штраф від 510 до 680 грн.

Державтоінспекція звертає увагу водіїв на дотримання безпечної швидкості руху та взаємоввічливість на дорозі!

Дмитро ОЛІЙНИК,

інспектор відділення ДАІ Надвірнянського райвідділу УМВС.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!