Газета по-надвірнянськи
 

Не знімати з контролю

18 травня 2012, 12:33 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 786 переглядів

хід виконання рішень районної ради про наслідки повеней 27-28 червня та 7-8 липня 2010 р. визнали за необхідне члени комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, комунальної власності на своєму засіданні 15 травня ц. р. під керівництвом голови комісії Івана Микитюка з участю куратора – радника з питань соціально-економічного розвитку Василя Дмитрука, заступника голови райради Івана Степника та керуючого справами виконавчого апарату районної ради Ігоря Середюка.

Саме цьому питанню чи не найбільше часу та уваги надали районні обранці, конструктивно дискутуючи із начальником управління будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства РДА Лідією Захарко. Проект рішення стосовно «повеневого» питання зводився тільки до клопотання перед обласною владою виділити кошти на погашення заборгованості за виконані у 2008 р. проектно-кошторисні роботи ПП «Будводзахист» та повторного запиту в обласний екологічний фонд щодо виділення коштів на погашення заборгованості за виконані роботи з укріплення берегів річки Бистриця Надвірнянська у мікрорайоні зони відпочинку в м. Надвірна. На думку комісії, із цим клопотанням і запитом можна звернутися без спеціального рішення сесії, а хід ліквідації наслідків повеней – питання значно об`ємніше і вимагає відповідної уваги і контролю. Тому члени комісії логічно рекомендують поки що зняти це питання із порядку денного сесії для детальнішого вивчення.

Крім матеріалів дванадцятої сесії комісія розглянула низку звернень та інформацій. Деякі з них депутати взяли до уваги, а у порядок денний сесії пропонують включити такі питання:

Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Теплокомуненерго» Надвірнянської районної ради щодо зменшення статутного фонду.

Про прийняття в спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст району будівлі за адресою майдан Шевченка, 19 у м. Надвірна.

Про передачу в державну власність приміщень будівлі за адресою майдан Шевченка, 3 у м. Надвірна.

Про передачу в користування частини приміщення будівлі за адресою вул. Визволення, 5 у м. Надвірна.

Про звільнення ПрАТ «Надвірнянська друкарня» від орендної плати за приміщення.

Про розірвання договору строкового безоплатного користування матеріальними цінностями.

Про Програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2012-2016 роки у Надвірнянському районі.

Про звернення районної ради щодо розподілу рентної плати за видобуток нафти.

Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району.

Про хід виконання рішення районної ради від 03.12.2009 № 533-21/2009 «Про ініціювання створення Асоціації органів місцевого самоврядування Надвірнянського округу».

Орися СПІВАК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!