Газета по-надвірнянськи
 

Нові меблі, баян та шкільні дошки – учням Делятина

4 травня 2012, 11:39 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 764 переглядів

Нові меблі для їдальні, баян для шкільного ансамблю та дві сучасні дошки подарував депутат обласної ради від ПП «Фронт Змін» Юрій Дерев’янко для Делятинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.

У цій школі знання здобувають 380 учнів. Для їх навчання є три корпуси, одному з яких уже понад сотню літ.

Оновленню в їдальні особливо радіють школярі

Завдяки допомозі Юрія Дерев`янка вигляд їдальні помітно змінився. Старі столи, збірні зі шкільних парт, замінили на нові – зі зручними лавочками. Це створило комфортніші умови для харчування дітей та естетичний вигляд у харчоблоці.

Для культурного та творчого життя депутат презентував новий баян, який дуже знадобиться тутешньому вокальному ансамблю «Вишиванка».

Частково оновити школу вдалось і новими якісними дошками, які для школи вже давно є необхідністю. Освітяни нарікають, що писати на існуючих дошках непросто, а нечіткість зображення шкідлива для зору дітей.

У перспективах школи – спорудження нового спортзалу. Його долею переймаються не тільки учителі, а й учні. – Проводити заняття у нинішньому залі стає дедалі важче, – розповідає учитель фізкультури Михайло Голіней. – Стеля постійно протікає та обсипається штукатурка. Школярі не розлучаються з мрією, що грати у баскетбол, волейбол, теніс та проводити уроки фізкультури вони будуть у належних умовах.

Ганна КАЗЮК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!