- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Нові меблі, баян та шкільні дошки – учням Делятина

Posted By Модератор On 04.05.2012 @ 11:39 In Новини | No Comments

Нові меблі для їдальні, баян для шкільного ансамблю та дві сучасні дошки подарував депутат обласної ради від ПП «Фронт Змін» Юрій Дерев’янко для Делятинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.

У цій школі знання здобувають 380 учнів. Для їх навчання є три корпуси, одному з яких уже понад сотню літ.

[1]

Оновленню в їдальні особливо радіють школярі

Завдяки допомозі Юрія Дерев`янка вигляд їдальні помітно змінився. Старі столи, збірні зі шкільних парт, замінили на нові – зі зручними лавочками. Це створило комфортніші умови для харчування дітей та естетичний вигляд у харчоблоці.

Для культурного та творчого життя депутат презентував новий баян, який дуже знадобиться тутешньому вокальному ансамблю «Вишиванка».

Частково оновити школу вдалось і новими якісними дошками, які для школи вже давно є необхідністю. Освітяни нарікають, що писати на існуючих дошках непросто, а нечіткість зображення шкідлива для зору дітей.

У перспективах школи – спорудження нового спортзалу. Його долею переймаються не тільки учителі, а й учні. – Проводити заняття у нинішньому залі стає дедалі важче, – розповідає учитель фізкультури Михайло Голіней. – Стеля постійно протікає та обсипається штукатурка. Школярі не розлучаються з мрією, що грати у баскетбол, волейбол, теніс та проводити уроки фізкультури вони будуть у належних умовах.

Ганна КАЗЮК.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2012/05/novi-mebli-bayan-ta-shkilni-doshky-uchnyam-delyatyna/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2012/05/onovl.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.