Газета по-надвірнянськи
 

Оновлений міст і туї на майдані

8 травня 2012, 13:44 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 812 переглядів

На майдані Т. Шевченка у райцентрі активісти районної і міської організацій ПП «Фронт Змін» і депутати районної та міської рад від цієї політичної сили під час передвеликодної толоки прибрали майдан Т. Шевченка та посадили три десятки саджанців туй, які придбали за власний кошт.

Депутат Надвірнянської міської ради Богдан Зеленчук висловився за те, що і надалі його колеги-депутати і партійці щорічно підтримуватимуть чудову традицію з прибирання та озеленення Надвірної.

А ось з ініціативи депутата Надвірнянської міської ради від ВО «Свобода» Олега Туєшина зусиллями активістів цієї політичної сили і депутатів міської ради зроблено також добру справу. Вони протягом чотирьох днів пофарбували у синьо-жовті барви перила 130-метрового моста на трасі державного значення Мукачево-Львів (знаний як Богородчанський), закупивши фарбу за власні кошти.

– Тепер жителів нашого краю, численних гостей та туристів зустрічатиме чистий міст з українським вітанням «Слава Україні!», – розповідає голова райорганізації ВО «Свобода», депутат районної ради Михайло Іваночко. – Цей славний повстанський клич розкреслив головний архітектор м. Надвірної Тарас Угринчук, якому допомагав його маленький син.

Думається, краяни належно оцінять такі конкретні і практичні господарські кроки партійців і депутатів.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!