Газета по-надвірнянськи
 

Перемога за командою РДА

4 травня 2012, 11:33 | Рубрика: Влада, Спорт Версія для друку Версія для друку 768 переглядів

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту РДА згідно із розпорядженням голови райдержадміністрації провів районний етап спартакіади серед  держслужбовців і працівників органів виконавчої влади. За перемогу і можливість виступу на обласному етапі змагалися команди райдержадміністрації, районної ради, райвідділу Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій, збірна команда працівників районної прокуратури, управління Служби безпеки України, Надвірнянсько-Богородчанського об’єднаного райвійськкомату і районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Приємною несподіванкою стала п’ята команда, яку склали працівники сільських і селищних рад. Учасники змагалися у п’ятьох видах, а саме у шахах, шашках, настільному тенісі, міні-футболі і волейболі.

Розпочалася спартакіада шикуванням, під час якого головний секретар змагань Василь Гуменюк доповів про склад учасників. Побажали успіху командам перший заступник голови РДА Степан Іроденко, заступник голови районної ради Іван Степник і керуючий справами Ігор Писклинець, голова районного комітету профспілки працівників державних установ Богдан Вінтоняк, головний суддя змагань, голова районної ради ФСТ «Колос» Василь Масевич і начальник відділу у справах сім`ї, молоді та спорту РДА Тарас Вінтоняк. Вони побажали успіху учасникам і щоб ніхто під час змагань не травмувався.

Капітан команди РДА Степан Іроденко з кубком і грамотою­

Першими завирували пристрасті у міні-футболі, де в результаті напруженої боротьби першість здобули учасники із райвідділу Головного управління МНС, друге – у райдержадміністрації, третє – збірна команда працівників райпрокуратури, райвідділу УСБУ, райвійськ­комату і РЦСССДМ.

Змагання із шахів і шашок пройшло у ШШК «Інтелект»,  у якому переможцями серед жінок у шашках і шахах відповідно стали Христина Кацуляк (РВ МНС) і начальник управління будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства РДА Лідія Захарко. У чоловіків у шашках найсильнішим виявився головний архітектор району Михайло Янчук, у шахах – заступник голови РДА Володимир Гурей.

Учасники районної спартакіади

У настільному тенісі серед жінок перше місце виборов начальник відділу соціальної допомоги і субсидій управління праці та соціального захисту населення РДА Ірина Швенг, у чоловіків – начальник відділу організаційного забезпечення виконавчого апарату районної ради Іван Забронський. У змаганнях за перше місце із волейболу команда районної ради зуміла відіграти перевагу у другому сеті від команди райвідділу МНС і вирвати перемогу із рахунком 30:28. Третьою стала команда райдержадміністрації.

У загальному заліку перемогу відсвяткувала команда райдержадміністрації, другою стали учасники із районної ради, третіми – райвідділ ГУ МНС. Декого ще чекає участь в обласному етапі, в якому держслужбовці захищатимуть честь рідної Надвірнянщини і докладуть для перемоги усіх зусиль.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»
(текст і світлини)

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!