Газета по-надвірнянськи
 

Перевіряємо полігон твердих побутових відходів

7 травня 2012, 11:27 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 783 переглядів

Однією з актуальних залишається проблема побутових відходів, які складують на сміттєзвалищах і полігонах, більша частина яких не паспортизована і не відповідає санітарним та нормам екологічної безпеки.

З метою недопущення вказаних порушень прокуратура району спільно зі спеціалістами Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області розпочала перевірку діяльності комунального підприємства «Надвірнакомунсервіс» з питань законності вивезення та захоронення твердих побутових відходів (ТПВ) на полігоні на урочищі «Кар’єр» на території Пнівської сільської ради. Встановлено, що це підприємство займається вивезенням ТПВ та експлуатацією цього полігону.

На підставі рішення сесії Пнівської сільської ради КП «Надвірнакомунсервіс» видано державний акт на право постійного користування земельною ділянкою  площею3,0 гав урочищі «Кар’єр» с. Пнів для влаштування полігону ТПВ.

Зараз прокуратура району із залученням спеціалістів встановлює межі полігону ТПВ та перевіряє факт розміщення ТПВ за його межами (земельної ділянки площею3,0 гав урочищі «Кар’єр»). Крім того прокуратура району перевіряє також і інші питання, зокрема, законність укладення договорів із суб’єктами господарювання на вивезення ТПВ на цей полігон, правильність його експлуатації та інше. Перевірки тривають.

Віктор ДЕМ`ЯНИК,

старший помічник прокурора Надвірнянського району, юрист 3-го класу.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!