Газета по-надвірнянськи
 

Подвійний успіх Василя Іваночка

8 травня 2012, 13:23 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 866 переглядів

У Коломиї відбулися IV Спортивні ігри школярів Івано-Франківської області із легкої атлетики. Організатором виступило управління освіти і науки ОДА. У цих змаганнях взяли участь 20 команд, наші спортсмени зуміли вибороти четверте загальнокомандне місце. Усі вони займаються у ДЮСШ відділу освіти РДА.

Учасники ІV Спортивних ігор від Надвірнянщини

Дворазовим чемпіоном області у штовханні ядра і метанні диска став Василь Іваночко, котрий увійшов у збірну команду області і змагатиметься на Всеукраїнських спортивних іграх школярів 24-26 квітня в Ялті. Другою у штовханні ядра і метанні молота була Христина Бойчук, третім у метанні спису і диска – Роман Йосипчук. Четвертим у штовханні ядра і метанні диска – Степан Дем’янчук, п’ятим у метанні диска – Василь Фучка (займаються у тренера-викладача Ігоря Бойчука).

У стрибковій програмі змагань друге місце у потрійному стрибку виборола Анна Мочарна, Діана Стасів третя у стрибках у довжину. У бігу на 100 метрів Дмитро Малік став третім, а Марина Цьопик на 1500 метрів – четверта. Готує їх до виступів заслужений тренер України Анатолій Ястребов.

У бігу на дистанції 3000 метрів Орест Захарчук став другим, такий же результат у Сергія Білоуса – на 1500 метрів, Ольга Андрюк – третя на дистанції 800 метрів. Хороший результат показали Інна Мельничук, Марія Голіней і Денис Маковійчук. Усі вони навчаються у тренера-викладача Дмитра Білоуса.

Ігор БОЙЧУК,

голова профкому ДЮСШ відділу освіти РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!