Газета по-надвірнянськи
 

Правда від чистого серця

25 травня 2012, 13:37 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 835 переглядів

11 травня у районній бібліотеці для дітей ім. Ірини Яцури жваво пройшла зустріч із членом літстудії «Бистрінь», членом Національної спілки письменників України, лауреатом районної премії ім. Надії Попович, прекрасною новелісткою нашого краю Галиною Христан. Цього року їй виповниться 60 років від дня народження і 25 років перебування в літстудії «Бистрінь». Має вийти у світ її п`ята книга «Вірність». На зустріч прийшли учні 8-В, 8-Г та 7-Б класів Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 із учителем Анжелою Совєтовою. Бібліотекар Любов Усин представила дітям Галину Христан як творчу особистість, яка багато робить для виховання молодого покоління. Своїми новелами вона знайомить молодь з істо­рією нашого краю, з її минулим і сьогоденням. Зустріч відбулась цікаво ще й тому, що п. Галина вміє заворожити, пригорнути до себе юного читача, бо вона за професією – бібліотекар.

Зустріч пройшла у вигляді діалогу зі школярами: про її особисте життя, про перші рядки, які лягли на папір. Цікавились, що її надихає на творчість, звідки черпає талант. На це все Галина Христан відповідала просто: із життя. Тому тема зустрічі – «Правда від чистого серця».

 «За все, що маю, дякую тобі…»

Саме у травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас Свято Матері. Цьогоріч на свято до бібліотеки завітали четвертокласники, їхні батьки, матері та бабусі. Підготували його учні 4-А класу Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 (кл. кер. Оксана Цісельська, муз. кер. Мар’яна Кушнір).

Святково прибраний зал додав радощів і веселощів дітям та батькам. Учні розповідали вірші про маму, співали пісні про історію виникнення цього свята. Діти власноруч виготовили і дарували матерям листівки. Усім дуже сподобалась інсценізація гумористичної сценки «Мама у відрядженні» учнями Софією Костик та Олександром Гаврилюком.

Працівники бібліотеки з нагоди свята влаштували книжкову виставку «Матуся щастям снить».

Марія ТКАЧУК,

заступник директора ЦБС по роботі з дітьми.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!