Газета по-надвірнянськи
 

Президент підписав зміни до Державного бюджету-2012

8 травня 2012, 13:43 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 690 переглядів

Президент України Віктор Янукович підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2012 рік», що передбачає додаткові видатки загального фонду Державного бюджету на реалізацію соціальних ініціатив Глави держави. Це уможливить здійснення заходів щодо подолання бідності та вирішення інших гострих проблем.

Таким чином створено законодавче поле для реалізації соціальних ініціатив, проголошених Президентом 1 березня 2012 р. на засіданні Кабінету Міністрів.

– Це рішення відкриває нам шлях до розвитку регіонів та створить базу для формування Держбюджету-2013 як бюджет розвитку України, – заявив Президент.

Глава держави підкреслив, що оновлений Держбюджет сприятиме як підвищенню соціальних стандартів і рівня доходів працюючого населення, так і розвитку вітчизняної економіки.

Уряду доручено з 1 травня підвищити пенсії для 9 млн. пенсіонерів, а також протягом червня-грудня забезпечити виплату 6 млн. вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР компенсації за знеціненими вкладами у розмірі до однієї тисячі грн.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!