Газета по-надвірнянськи
 

Справи міські

4 травня 2012, 11:45 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 793 переглядів

Понад 120 питань розглянули на ХХІ сесії Надвірнянської міської ради 27 квітня ц. р.

Після традиційного звіту міського голови Зіновія Андрійовича про діяльність міської ради у міжсесійний період депутати підтримали звернення щодо вивезення та утилізації відходів на полігоні ТПВ комунального підприємства «Надвірнакомунсервіс». Цей документ адресували головам районних ради Василеві Поповичу, держ­адміністрації Володимирові Калічку, депутатам районної ради, керівникам обласних виконавчого та представницького органів влади, керівникові профільної депутатської комісії, депутатові обласної ради Андрієві Троценку. Міський полігон твердих побутових відходів, що функціонує із 1995 року, сьогодні вже вичерпав свій ресурс і підлягає негайному закриттю і рекультивації, зазначено у зверненні. Частка відходів на полігоні від м. Надвірної складає 49,8%, а 50,2% – тверді побутові відходи, які надходять із населених пунктів району та Яремчанської міської ради. Надвірнянська міська рада передбачила кошти на розробку рекультивації полігону; проектно-кошторисна документація – у стадії завершення. Але проведення рекультивації діючого сміттєзвалища без введення в дію нового полігону чи сміттєпереробного заводу недоречне. Тому для вирішення проблеми утилізації твердих побутових відходів на території Надвірнянського району запропонували зібрати позачергову сесію районної ради, на якій обговорити зазначену проблему та виробити конкретний план дій щодо якнайскорішого введення в експлуатацію нового полігону твердих побутових відходів чи підприємства з переробки та утилізації твердих побутових відходів.

* * *

Депутати обговорили лист ТзДВ «Івано-Франківське обласне підприємство автобусних станцій» щодо внесення змін у рішення міської ради № 1866-ХХVІІІ/2008 від 30 жовтня 2008 р. «Про визначення місць відправлення, прибуття, відстою автотранспортних засобів, що здійснюють перевезення у м. Надвірна». Його суть – визначення зупинки на вул. Княгині Ольги, як каси попереднього продажу квитків, без відстою та відправлення автотранспортних засобів. Але рішення не набрало достатньої кількості голосів.

* * *

Обговорено питання про приведення тарифів з обслуговування будинків та прибудинкових територій у відповідність до Постанови Кабінету Міністрів України № 869 від 1 червня 2011 р. «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» та затвердження прибудинкових територій по будинках, що знаходяться на балансі та обслуговуванні КП «Надвірнянський житловик». Підвищення тарифів планують ввести із 1 червня ц. р. Детальніше про це – у наступному числі.

* * *

Прийнято рішення про розірвання за згодою сторін договорів на обслуговування місць платного паркування на майдані Т. Шевченка (біля магазину «Ольга») із КП «Надвірнакомунсервіс», а також із МП «Комета».

* * *

Надано в безоплатне користування напівпідвальне приміщення площею35,7 м2на вул. Мазепи, 29 громадській організації Надвірнянське молодіжне товариство «Милосердний самарянин» для статутної діяльності із духовно-просвітницької роботи з молоддю міста (терміном на 2 роки).

* * *

Міська рада взяла на баланс пішохідний міст через річку Бистриця Надвірнянська на вул. Княгині Ольги (у зоні відпочинку ім. Назарія Яремчука).

* * *

Затверджено технічну документацію із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою площею2,4233 гана вул. Сірика для обслуговування штучного водосховища та встановлення технічно-господарських приміщень із обслуговування водосховища для рибогосподарських потреб за рахунок земель водного фонду, затверджено технічний паспорт земельної ділянки та умови земельних торгів (аукціону) для продажу права оренди (стартова ціна орендної плати 3% нормативно-грошової оцінки, термін оренди 5 років).

* * *

Надано згоду МПП «Аглобуд» на передачу в суборенду будівлі та земельної ділянки для об­слуговування автобусної зупинки № 2 на вул. Грушевського, 20 Івано-Франківському ОПАС.

* * *

Депутати обговорили і проголосували за питання про доповнення об`єктів нерухомого майна, що підлягають продажу шляхом викупу орендарем цілісного майнового комплексу котельні на вул. Княгині Ольги, орендар – ТзОВ «Струмок». Представники депутатських фракцій ПП «Фронт Змін» та ВО «Свобода» висловили незгоду з результатами голосування. Після перерви питання винесли на повторне голосування, в результаті чого воно не набрало потрібної кількості голосів.

* * *

Депутати не підтримали включення земельної ділянки на вул. Княгині Ольги у перелік земель, що підлягають продажу на земельних торгах (аукціонах) для будівництва льодової арени.

* * *

Конкретні рішення прийнято з інших важливих питань порядку денного сесії.

Інф. Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!