Газета по-надвірнянськи
 

Турнір із класичних шахів

18 травня 2012, 11:11 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 697 переглядів

12-13 травня у Надвірній уже вдев`яте федерація шахів району спільно із сім`єю Стеценків провели турнір із класичних шахів, присвячений пам`яті багаторазового чемпіона району і призера різних обласних змагань із шахів Віктора Стеценка.

Змагання проходили за швейцарською системою у 7 турів із контролем часу 1 год. 5 хв. кожному учасникові на всю партію відповідно до регламенту суддівської колегії. У напруженій боротьбі кубок пам`яті Віктора Стеценка завоював кандидат у майстри спорту Роман Луців (м. Надвірна), друге місце – кандидат у майстри спорту Мирон Зінич (смт. Богородчани), а третє – у багаторазового чемпіона району із шахів Миколи Зінчука.

У неофіційному заліку шахісти району поділили призові місця: перше – Дмитро Сандир, а відповідно друге і третє – Тарас Паньків та Василь Мірошніченко. Загальний призовий фонд – 2100 грн. Спонсор турніру Любов Стеценко не оминула нагородою трьох найстарших учасників змагань, окремо встановлено приз за найкращу партію.

Переможцям подарували диск та касету з піснями у виконанні Любові Стеценко та Ярослава Грузди (у минулому соліста облфілармонії).

Шахісти району щиро вдячні сім`ї Стеценків за популяризацію шахів у районі, організацію і проведення турнірів пам`яті Віктора Стеценка.

У червні до Міжнародного Дня захисту дітей за сприяння та фінансування Любові Стеценко проведемо дитячий шаховий турнір.

Микола МАКСИМ`ЮК,

голова районної шахової федерації.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!