Газета по-надвірнянськи
 

У Заріччі – подвійне свято

18 травня 2012, 11:45 | Рубрика: Влада, Свята Версія для друку Версія для друку 836 переглядів

У неділю, 13 травня відкрили нове приміщення Зарічанської сільської ради. Воно розкинулося на другому поверсі будинку культури. Як зазначив сільський голова Михайло Вацик, спільними зусиллями громади і влади дещо занедбане приміщення після капітального ремонту виглядає по-сучасному. Окрім кабінетів працівників виконавчого апарату сільської ради тут розмістилися бібліотека і зал для урочистих подій.

Завбібліотекою Ганна Вацик рада першим відвідувачам в особі влади

На урочисте відкриття завітав заступник голови ОДА Роман Іваницький. Він нагадав, що всього цього не сталося б без співпраці сільського голови і громади. Коли бачиш таку роботу, такому селові та його людям хочеться всіляко сприяти. І в якості подарунку від ОДА Роман Іваницький вручив сучасний комп’ютер і принтер. Привернули увагу гостя і вирізьблені зі стовбурів зрізаних дерев казкові герої. Перших таких персонажів, а саме Довбуша із Дзвінкою, вирізали у Надвірній, і Михайло Вацик надумав зробити це і в рідному селі.

За словами голови рай­держ­адміністрації Володимира Калічка, на базі Зарічанської сільської ради проведуть розширене засідання колегії РДА, на якому сільські і селищні голови ознайомляться із напрацюваннями свого колеги. Нове адмінприміщення вже не на окраїні села, а в самому його центрі і зарічанцям зручніше стане до нього добиратися, бо поблизу сучасна автозупинка, котра вже зроблена за головування Михайла Вацика.

У цей день теплі слова із сцени сільського будинку культури линули для Матерів у день їхнього свята. Найніжніші побажання представники влади адресували своїм матерям і дружинам, жінкам, дівчатам, сестрам, присутнім у залі. Бо саме вони є берегинями людського роду і їм не тільки не раз у рік, а щодня варто дякувати за недоспані ночі й материнську турботу.

Ось у такому оновленому кабінеті працюватимуть Василь Клим`юк і Ярослав Ковалюк

За доброю християнською традицією нове приміщення освятили отці-парохи УГКЦ Михайло Сметанюк і УПЦ КП Михайло Купчак. Опісля односельчани і почесні гості, зокрема, директор облдержцентру туризму та краєзнавства учнівської молоді, голова облорганізації Національної спілки краєзнавців України, заслужений працівник освіти України, уродженець Заріччя Михайло Косило, депутат обласної ради Андрій Троценко оглянули нові кабінети. Подарунок від сусідської Делятинської громади передав селищний голова Михайло Косило. Привітали зарічанців із обновою також Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, начальники фінансового управління РДА Михайло Обідняк, відділу освіти РДА, депутат районної ради Михайло Винник, відділу реєстрації актів цивільного стану Марія Гураш. Пісенно і віршовано вітали сільську громаду і сільського голову із цією подією Любов і Сергій Орли.

Нове приміщення сільської ради послужить подальшій співпраці між владою і зарічанцями. І віриться, що вдасться їм втілити ще не один проект на благо рідного села. За словами Михайла Вацика, його село стане справжньою окрасою рідної Надвірнянщини, Прикарпаття й України.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!