Газета по-надвірнянськи
 

Удосконалення та підвищення ефективності надання соціальних послуг

11 травня 2012, 10:46 | Рубрика: Влада, Духовність, Економіка Версія для друку Версія для друку 670 переглядів

Першим кроком до вдосконалення системи надання соціальних послуг стало впровадження єдиної заяви громадян, які зверталися за призначенням житлових субсидій та державних допомог. Наказом Міністерства соціальної політики України № 96 від 22 лютого 2012 р. прийнято нову форму заяви про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій, субсидій та пільг. Згідно із цим наказом із 1 травня ц. р. громадяни звертаються за єдиною заявою за призначенням державних допомог і компенсацій, житлових субсидій і пільг. У сільських та селищних радах прийматимуть документи для призначення усіх видів соціальних допомог, субсидій та пільг уповноважені особи сільських і селищних рад.

В управлінні праці та соціального захисту населення РДА запроваджено прийом громадян за принципом «єдиного вікна». На першому поверсі в інформатора можна отримати консультацію з питань соціальної підтримки, на третьому – облаштовані сектор очікування та заповнення заяв і сектор прийняття заяв та документів.

Для оптимізації процесу спеціалісти приймають документи та надають консультації щоденно (крім вихідних) із 8-ї до 17-ї год. без перерви на обід. Приймають громадян у зручний для відвідувачів час, як згідно із попереднім записом на прийом, так і при безпосередньому зверненні, що дало змогу позбавитись черг.

Оксана ГАВРИЩУК,

начальник відділу прийому громадян щодо надання соціальних допомог і компенсацій управління праці та соціального захисту населення РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!