Газета по-надвірнянськи
 

Вчимося у колег

25 травня 2012, 13:49 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 709 переглядів

Із бібліотечним візитом «Вчимося у колег» група біб­ліотекарів району відвідала Пнівську та Пасічнянську бібліотеки-філії.

У Пнівській філії (завіду­вач Олександра Куца, бібліотекар Мар`яна Гуш) завершено поточний ремонт, розпочатий за сприяння Всеукраїнського благодійного фонду Юрія Дерев`янка, який подарував нові двері та троє вікон.

У Пасічнянській бібліотеці-філії (завідувач Оксана Вінтоняк, бібліотекар Наталія Дрогомирецька) після мультимедійної презентації побували на родинному святі «Ми всі одна сім`я, єдина ми родина», на якому вшановано багатодітну родину Цюраків. Мати-Героїня, яка з чоловіком виховує шестеро синів та дочку, поділилася рецептом щасливої сім`ї: повага, любов, взаєморозуміння і взаємопідтримка. У такій атмосфері виростають гарні, добрі діти. Приємно, що саме 23 травня у п. Ярослави день народження, з чим її всі привітали. Звучали щирі слова ведучих, пісні, присвячені родині, у виконанні учасників гурту «Родина» Марії Лесюк та її сина Андрія, Михайла Садрука, Романа Галюка, Віталіни Пилип`юк. Зворушили віршики у виконанні маленьких дівчаток Даринки та Евелінки.

Зеновія ЗАЯЦЬ,

завметодвідділу ЦРБ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!