Газета по-надвірнянськи
 

Змагалися депутати із Надвірнянщини

4 травня 2012, 11:30 | Рубрика: Влада, Спорт Версія для друку Версія для друку 675 переглядів

У ІІ обласній Спартакіаді серед депутатів районних, міських, селищних і сільських рад взяла участь і збірна команда Надвірнянського району. Керуючий справами Надвірнянської міської ради Олег Антонюк зумів перемогти у великому тенісі, а депутат міської ради Ірина Кащенко стала третьою у шашках. Команда Надвірнянського району у змаганнях із волейболу – п’ята, у своїй підгрупі програла тільки коломиянам, котрі тріумфували у цьому виді. Окрім цього, виявляли сильнішого ще у міні-футболі, шахах, настільному тенісі, більярді.

У нашу команду, розповідає начальник відділу організаційного забезпечення виконавчого апарату районної ради, депутат районної ради Іван Забронський, увійшли депутати районної і міської рад, із Парищенської (склали основу команди), Лоївської, Фитьківської, Тисменичанської і Пасічнянської сільських рад. Цю збірну команду сформували за результатами районної спартакіади. У загальному заліку ми розділили 8-9 місця із 18 команд. У цих змаганнях, на думку Івана Забронського, трапився серйозний недолік у тому, що змагання із волейболу і міні-футболу проводили паралельно, а для участі у них треба дев’ять і вісім учасників відповідно. Їх треба розводити у часі, бо у нашій команді є депутати, які могли би грати і в міні-футбол і волейбол, а через це вибирали тільки одне.

Тому в майбутньому треба тренуватися, щоб у наступному році виступити краще. У цьому році найсильніші – депутати Коломийського району, друге місце – у городенківців, третє – у Тисменицького району.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!