Газета по-надвірнянськи
 

А взаємоповага де ділася?

1 червня 2012, 11:10 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 707 переглядів

Із протистояння та взаємнообразливих і неврівноважених звинувачень розпочалася зустріч народного депутата України Романа Зварича з громадськістю Надвірнянщини у понеділок 28 травня.

Парламентареві, інколи у не надто тактовній формі, докоряли чому він аж перед черговими виборами до Верховної Ради знову згадав про електорат, чому за весь період своєї каденції нічого конкретного не зробив для жителів і виборців Надвірнянського округу у плані розв`язання місцевих проблем району, а також серйозно зауважили, що він назвав старшого за віком громадського активіста із Пнів`я неприємним словом.

Народний депутат, у свою чергу, стверджував, що він обраний до Верховної Ради, щоб займатися законотворчою роботою, а не вирішувати, скажімо, питання ремонту доріг. Приїхав у Надвірнянщину, аби порадитися що робити далі, бо зараз перед Україною постали значно серйозніші і загрозливі виклики. Тому проблеми держави вже не вирішити лише шляхом парламентських виборів. Нардеп неодноразово повторив, що не прагне знову балотуватися «по мажоритарці», бо ще на початку зустрічі наголосив, що про вибори не говоритиме.

Присутні, зокрема, члени місцевої організації партії «Фронт Змін» не приховували свого обурення й здивування щодо членства Романа Зварича у цій політичній партії. Був момент, коли між окремими учасниками зустрічі та нардепом спалахували емоційні суперечки і, здавалося, може статися «штовханина».

Словом, розмова виявилася складною, гострою, емоційно-бурхливою і тривала понад дві години, упродовж яких депутатові ВР вдалося викласти свій погляд на ситуацію в країні, відповісти на запитання краян і … добре відчути й зрозуміти, що виборці Надвірнянщини попри зневіру і розчарування стають розсудливішими і прагматичнішими. І вже, напевно, не піддадуться так просто і легко на обіцянки, заклики, різні «круглі столи», запрошення до участі у різних акціях напередодні виборів, а вимагатимуть конкретних дій і справ для конкретних людей, конкретної вулиці, села, селища і міста від тих, хто у депутати вирушає.

Ольга МИКИТЮК,

м. Надвірна.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!