Газета по-надвірнянськи
 

Більше сотні юних прикарпатців відпочивають у сонячному «Артеку»

1 червня 2012, 11:11 | Рубрика: Влада, Економіка, Здоров`я Версія для друку Версія для друку 693 переглядів

До 17 червня в Міжнародному дитячому центрі «Артек» набиратиметься сил і здоров’я під кримським сонцем 101 дитина пільгової категорії, з різних районів Прикарпаття, під час V тематичної оздоровчої зміни «Артек» єднає друзів».

Серед юних прикарпатців, котрі 27 травня вирушили до «Артеку», – 30 дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей, 26 – діти, які перебувають на диспансерному обліку, 13 учасників обласної спартакіади серед дітей з обмеженими можливостями «Повір у себе», 11 обдарованих дітей, 4 сиріт та інші.

Загалом із початку цього року працівники головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА скерували на відпочинок та оздоровлення у МДЦ «Артек» та УДЦ «Молода гвардія» 478 юних прикарпатців пільгових категорій.

Міжнародний дитячий табір відпочинку «Артек» знаходиться біля підніжжя південно-західного схилу гори Аю-Даг у Криму, поблизу селища Гурзуф. Визнаний лідер в організації дитячого відпочинку серед 100 тисяч таборів із 50 країн світу. За понад 80-річну історію тут відпочили понад 1,5 млн. дітей із 130 країн. Названий так від імені урочища «Артек» табір відкрили 16 червня 1925 року під егідою Червоного Хреста РРФСР. У 2006-му «Артек» став єдиним у світі дитячим центром, якому присвоєно статус «Під егідою ЮНЕСКО».

Прес-служба голови ОДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!