Газета по-надвірнянськи
 

Ділові контакти і спортивна зустріч зміцнюють партнерство Надвірнянщини і Прудніцького повіту

15 червня 2012, 10:36 | Рубрика: Влада, Духовність, Економіка, Світ, Спорт, Україна Версія для друку Версія для друку 812 переглядів

Із 6 по 10 червня делегація депутатів районної ради, очолювана головою ради Василем Поповичем, та команда юних футболістів району побувала у Прудніцькому повіті (Республіка Польща) на запрошення старости цього повіту Радослава Рошковського.

Голова районної ради Василь Попович із бурмістром м. Пруднік Францишеком Фейдихом та віце-старостою Прудніцького повіту Юзефом Скібою

Зустріч відбулася у рамках Угоди про співпрацю між Надвірнянським районом і Прудніцьким повітом.

У делегацію входили заступник голови районної ради Іван Степник і депутати районної ради Михайло Винник, Іван Забронський, Іван Кузюк, Василь Мельник та В`ячеслав Кащенко.

Важливим моментом візиту до Прудніка стала участь у Міжнародному футбольному турнірі «Мале ЄВРО-2012» збірної команди району (тренери Іван Тимінський та Олег Тащук). Наші юні футболісти (учні 1995-1998 р. н.) змагалися у турнірі із шістьма командами Польщі, Німеччини та України і вибороли почесну «бронзу». Гравці з Надвірної, Биткова, Ланчина, Чорного Потоку, Переросля, Середнього Майдану щиро вдячні Всеукраїнському благодійному фондові Юрія Дерев`янка за сприяння в наданні транспортного засобу та придбання для них спортивної форми у кольорах збірної України.

Делегація Надвірнянського району у Прудніцькому повіті (Республіка Польща)

Крім дитячого турніру відбувся і футбольний турнір серед дорослих команд. Наші краяни виступали командою разом із польськими друзями і в результаті посіли четверте місце.

Надвірнянська делегація мала ділові переговори зі старостою Прудніцького повіту Радославом Рошковським. Відвідала та ознайомилась із роботою місцевих будинку культури, служби порятунку, побувала у ряді культурних та історичних місць Прудніцького повіту, а діти, зокрема, у парку Юрського періоду. Корисним для нашої спортивної молоді стало спілкування зі своїми польськими ровесниками. На прощання польські друзі організували святкову вечерю для дітей біля вогнища. А староста особисто подарував комплект футбольної форми.

Делегація перебувала за кордоном за власні кошти та за сприяння Всеукраїнського благодійного фонду Юрія Дерев`янка.

Висловлюємо також глибоку подяку генеральному консулу України у Кракові Віталію Максименку за сприяння у відкритті віз для членів футбольної команди.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!