Газета по-надвірнянськи
 

До дня захисту дітей – професіографічна подорож учнів школи-інтернату

1 червня 2012, 11:01 | Рубрика: Влада, Духовність Версія для друку Версія для друку 903 переглядів

Щороку 1 червня ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, котрі поруч із дітьми, піклуються про них і допомагають твердо стати на ноги. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Святий обов’язок школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української молоді, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання її прав.

Учні школи-інтернату під час професіографічної екскурсії у приватну садибу «Кам`яний двір» (м. Яремче)

З цієї нагоди Надвірнянський центр зайнятості 30 травня організував та провів для учнів школи-інтернату цікаву професіографічну екскурсію у приватну садибу «Кам`яний двір» у Яремчі, що належить родині Виксюків.

Приватний підприємець розповів про історію створення комплексу, його структуру та діяльність, специфіку роботи працівників. Даний заклад розпочав свою діяльність ще з грудня 2006 року. «Життєві реалії підказали, що замало одного корпусу, адже сюди приїжджають з різних куточків люди, які хочуть змістовно провести дозвілля, оздоровитися і відпочити» – мовить власник садиби Михайло Михайлович. Думка наштовхнула на надання клієнтам більшого спектру послуг, тому на території садиби розпочалось проектування житлових корпусів, будівництва кафе, альтанки для відпочиваючих, автостоянки, майданчиків.

Школярі під час екскурсії детальніше ознайомилися з територією, номерами, приміщеннями. Діткам було цікаво спостерігати за роботою персоналу приватної садиби «Кам`яний двір». Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Надвірнянського райцентру зайнятості Зоряна Станіщук зазначила: «Розвиток туризму, у тому числі «зеленого», тягне за собою гостру потребу у кваліфікованих кадрах робітничих професій, зокрема, кухарів, офіціантів, барменів, адміністраторів, людей, які працюють у сфері обслуговування, відпочинкових закладах».

Учні замислились над важливим кроком подальшого вибору професії. Перед тим, як її обрати, школярі повинні водночас зрозуміти, чи справді вони годяться для такої роботи. Тому, проведення професіографічної екскурсії для учнів дає можливість наочно побачити всю картину, що приховує у собі – Професія!

Дорогі юні друзі! Ми, дорослі, віримо, що ви знайдете своє покликання у житті, єдиний вірний трудовий шлях, і Батьківщина буде пишатися вами. А ми в свою чергу, зігріємо Вас теплом, увагою і ласкою, адже ваше життя так не схоже на добру казку.

Зоряна СТАНІЩУК,

заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Надвірнянського райцентру зайнятості.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!