Газета по-надвірнянськи
 

І природа, і спілкування

22 червня 2012, 10:43 | Рубрика: Здоров`я Версія для друку Версія для друку 709 переглядів

Ось і промайнули останні миттєвості роботи відпочинкового табору для учнів 1-7 класів Зеленської ЗОШ І-ІІІ ст. «Ялинка». Він діяв із 28 травня по 13 червня.

Фізкультхвилинка, туристичні походи на вершини Карпат, які розкинулися неподалік, конкурси козацької пісні і строю, спортивна гра «Між нами козаками», а для справжніх шанувальників рідної природи і кожного її закутка – екологічна вікторина – ось такі цікавинки літа таборового.

Прилучилися школярі і до рукоділля, використовуючи для цього різні трави. Ходили і до лісу збирати лісові квіти. І після цього між різними класами проводився конкурс на кращий букет. Головне для дітей, котрі знаходяться за комп’ютером і телевізором, стало те, що всі ігри і розваги проводилися на свіжому повітрі. Побували на водоспаді у Зеленій і провели конкурс «Малюнки очима дітей». Юні таланти нашої школи потішили концертом «Плекаймо паростки талантів». Закінчився пришкільний табір «Ялинка» дискотекою «Танцюй як я, танцюй краще за мене».

Хотілося би відзначити роботу керівника табору, заступника директора школи із позакласної роботи Ірини Дронів і класних керівників 1-7 класів, котрі постаралися, щоб таборові дні для школярів стали цікавими, змістовними і веселими.

Оксана МАЧУЖАК,

класний керівник 6-Б класу.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!