Газета по-надвірнянськи
 

Мово моя, іноземна

1 червня 2012, 10:44 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 767 переглядів

На базі Битківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 відбувся теоретично-практичний семінар учителів іноземних мов (методист Галина Гурмак) із участю представників усіх загальноосвітніх закладів м. Надвірна. Його мета – показати роль і вплив іноземних мов на розвиток і формування особистості школяра.

Практична частина розпочалась уроком у 4-му класі, який провела вчителька англійської мови Битківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Тетяна Паламарчук за темою «Зоопарк» (парна, групова, фронтальна робота, міні-проект). Мета уроку – розвивати навички усного й писемного мовлення, познайомити з особинами зоопарку, виховувати дбайливе ставлення до тварин. На уроці провели ігри, зокрема, «Хто живе в зоопарку?» із використанням наочності, фізкультхвилинка – пісня. Більшість учнів довела, що уміє складати елементарну розповідь, використовуючи основну лексику, речення та діалоги, виправляти помилки.

Позакласний захід «Simply the best» провели вчителі Ірина Жога та Леся Кізів. Переслідували мету – формування позитивної мотивації до вивчення іноземної мови та комунікативних здібностей учнів, а також розвиток їхніх творчих навичок, підвищення інтересу до вивчення лінгвістичних наук.

Цікава побудова заходу – суд над англійською мовою. Фрау Дойч і Мадам Франсе подали до суду про те, що англійська мова заполонила все й скрізь. Провели рекламу французької й німецької мов, але все ж таки вирішили, що англійська найкраща і є вона духовною скринькою великого Вільяма Шекспіра. У перервах між судом під час паузи показали сценки із творів відомих англійських письменників. Діти змогли показати й розкрити свій творчий потенціал. Учителі Леся Кізів та Ірина Жога вдало використали мультимедійний проектор для презентації школи.

Теоретичну частину семінару презентувала вчитель англійської мови Надвірнянського ліцею Іванна Гаврильчук.

На думку учасників семінару, варто згадати другу частину Кобзаревого заповіту: «чужому навчатись», бо вивчення іноземної мови є сьогодні необхідним, тим паче молоді.

Дмитро РУДЕЙЧУК,

учень 11-го класу Битківської ЗОШ І-ІІІ ст. 1.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!