Газета по-надвірнянськи
 

На допомогу учнівській молоді – «Мобільний центр профорієнтації»

1 червня 2012, 11:00 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 931 переглядів

Однією з нових форм інформування про послуги служби зайнятості та проведення профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю є проведення виїзних акцій з використанням «Мобільного центру профорієнтації».

«Мобільний центр профорієнтації» у Назавизівській ЗОШ І-ІІІ ст.

У Назавизівській ЗОШ І-ІІІ ст. заступник начальника відділу організації профорієнтації та профнавчання Івано-Франківського обласного центру зайнятості Оксана Дорошенко, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Надвірнянського райцентру зайнятості Зоряна Станіщук та провідний спеціаліст Уляна Півторанюк провели профорієнтаційну роботу з майже півсотнею учнів 5-9 класів.

Захід розпочався з цікавої розповіді під назвою «Цікавий світ професій. Яку вибрати?», подалі всі хором назвали формулу правильного вибору професій «Хочу-Можу-Треба», детально зупинились на питанні щодо типів професій. Спілкування відбулося у форматі «питання-відповідь». Адже у формі дискусії та опитування, «живої» бесіди кожен із школярів, які визначились із вибором фаху, взявши в руки мікрофон, розповідали про свою майбутню професію. Для маленьких школяриків проводили цікаві ігри про професії, діти активно відгадували загадки на тему «У світі професій». Захід мав жвавий характер.

Під час роботи мобільного центру учні цієї школи мали нагоду пройти психодіагностичне обстеження з метою визначення своєї професійної спрямованості за допомогою комп’ютерного тестування. Більше половини присутніх школярів із задоволенням скористалися можливістю визначити свої здібності і схильності. Молодь дізналася більше про професії, затребувані на ринку праці, можливості їх отримання в навчальних закладах.

Директор школи Ярослав Будзак та учителі висловили подяку за проведений захід, адже діти отримали цінну інформацію про світ професій, багато інформаційного матеріалу, буклети, змогли подивитися фільм про професії. Школярі дякували фахівцям служби зайнятості за цікаві розповіді про професії та в один голос твердили, що з нетерпінням чекатимуть нової зустрічі.

Зоряна СТАНІЩУК,

заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Надвірнянського райцентру зайнятості.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!