Газета по-надвірнянськи
 

Наші ліцеїсти – одні із найкращих

1 червня 2012, 10:46 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 838 переглядів

У Луцьку пройшли змагання у рамках ІІІ Всеукраїнської Спартакіади серед військових ліцеїв та ліцеїв із підвищеною військово-фізичною підготовкою.

Змагання проходило у таких дисциплінах: біг на 100 і1000 метрів, підтягування, метання гранати, смуга перешкод і стрільба із пневматичної гвинтівки. Вихованці Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернату Дмитро Малик, Віталій Журавленко, Василь Мисюк, Віталій Гур`єв, Святослав Ренькас, Василь Симчич, Юрій Гунда і Олег Курьян вибороли друге загальнокомандне місце.

У бігу на100 метрівДмитро Малик із результатом 11,7 сек. посів третє місце. У метанні гранати Віталій Журавленко здобув перше місце (67,52 м.), у загальнокомандному – другі. У бігу на1000 метрівкоманда стала першою. – Перед початком спартакіади ми поставили перед собою завдання перемогти, але другому місцю ми не сильно засмутилися, – каже учасник команди Дмитро Малик. – З нами ж виступали ліцеїсти з усіх куточків.

Учасники усіх команд прогулялися Луцьком, побували на виставі у Луцькому драматичному театрі імені Лесі Українки, у старовинному і овіяному таємницями замку Любарта. Усе це залишило у думках майбутніх захисників Вітчизни приємні спогади й утвердило їхню любов у красу України.

Команду Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернату на спартакіаді супроводжував директор Микола Мартинюк і тренер Олександр Корсак. Ліцеїсти-призери висловлюють щиру вдячність заступникові директора із військово-спортивної роботи Миколі Куцаню, тренерам Петрові Самборському та Віталію Вайчишину і всьому викладацькому складу.

Петро САМБОРСЬКИЙ,

голова ради клубу.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!