- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Наші ліцеїсти – одні із найкращих

Posted By Модератор On 01.06.2012 @ 10:46 In Спорт | No Comments

У Луцьку пройшли змагання у рамках ІІІ Всеукраїнської Спартакіади серед військових ліцеїв та ліцеїв із підвищеною військово-фізичною підготовкою.

[1]Змагання проходило у таких дисциплінах: біг на 100 і1000 метрів, підтягування, метання гранати, смуга перешкод і стрільба із пневматичної гвинтівки. Вихованці Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернату Дмитро Малик, Віталій Журавленко, Василь Мисюк, Віталій Гур`єв, Святослав Ренькас, Василь Симчич, Юрій Гунда і Олег Курьян вибороли друге загальнокомандне місце.

У бігу на100 метрівДмитро Малик із результатом 11,7 сек. посів третє місце. У метанні гранати Віталій Журавленко здобув перше місце (67,52 м.), у загальнокомандному – другі. У бігу на1000 метрівкоманда стала першою. – Перед початком спартакіади ми поставили перед собою завдання перемогти, але другому місцю ми не сильно засмутилися, – каже учасник команди Дмитро Малик. – З нами ж виступали ліцеїсти з усіх куточків.

Учасники усіх команд прогулялися Луцьком, побували на виставі у Луцькому драматичному театрі імені Лесі Українки, у старовинному і овіяному таємницями замку Любарта. Усе це залишило у думках майбутніх захисників Вітчизни приємні спогади й утвердило їхню любов у красу України.

Команду Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернату на спартакіаді супроводжував директор Микола Мартинюк і тренер Олександр Корсак. Ліцеїсти-призери висловлюють щиру вдячність заступникові директора із військово-спортивної роботи Миколі Куцаню, тренерам Петрові Самборському та Віталію Вайчишину і всьому викладацькому складу.

Петро САМБОРСЬКИЙ,

голова ради клубу.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2012/06/nashi-litsejisty-odni-iz-najkraschyh/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2012/06/licej.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.