Газета по-надвірнянськи
 

Не втрачайте шансу, молодята, в оновленому відділі ДРАЦСу

22 червня 2012, 11:05 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 666 переглядів

Минулого тижня у Надвірній відбувся обласний семінар начальників відділів державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС) районних управлінь юстиції (на світлині).

Гостей зустрічали працівники відділу ДРАЦС Надвірнянського райуправління юстиції на чолі зі своїм керівником Марією Гураш, яка водночас презентувала оновлене після ремонту приміщення.

Як акцентувала начальник відділу ДРАЦСу головного управління юстиції в Івано-Франківській області Галина Грицюк, власне, основна мета семінару – показати керівникам підрозділів служби відремонтоване й оновлене приміщення, якому поки що немає рівних у Прикарпатті. Сучасний дизайн, естетичний вигляд – це той рівень, який так необхідний для реєстрації урочистих подій і для нормальних умов праці.

Усі 20 учасників семінару у захопленні від побаченого і позитивно відгукнулися про роботу Надвірнянського відділу ДРАЦСу, який є найбільшим в області за навантаженням.

Сподіваємось, що надвірнянським молодятам також значно комфортніше буде ставати на рушничок щастя в осучасненому ДРАЦСі. Адже поєднання доль – пам`ятна подія на все життя. Тому не втрачайте такого шансу, молодята.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!