Газета по-надвірнянськи
 

Під рясним дощем… із Віталієм Кличком

15 червня 2012, 10:34 | Рубрика: Політика, Спорт Версія для друку Версія для друку 876 переглядів

Після нещодавньої неоднозначної зустрічі народного депутата України з виборцями Надвірнянщини приїзд до райцентру живої легенди українського спорту зі світовим ім`ям, кумира мільйонів і найсильнішої людини планети, лідера партії «УДАР» (Український демократичний Альянс за реформи) Віталія Кличка викликав великий фурор і широкий резонанс.

Незважаючи на проливні дощі у вівторок, численний люд під парасольками з майдану Т. Шевченка у Надвірній не поспішав, ну а ті, котрі не встигли прихопити із собою цього важливого атрибуту нинішнього літнього сезону, намагалися знайти хоч ледь який «дах» над головою поблизу, щоб не покидати місце зустрічі зі знаменитим боксером.

На облаштовану сцену під захоплені вигуки й гучні оплески Віталій Кличко піднявся у вишиванці на випуск, вийшовши із шикарного авто. Піднявся і… заговорив щирою українською (без найменшого натяку на російськомовний акцент).

Народ шаленів від захоплення. А він спокійно й доступно, але твердо і впевнено, говорив, здавалося б, про усім давно відомі речі. Проте зовсім по-іншому вони сприймалися краянами з уст людини, котра, як жоден інший, має чи не найбільше моральне право бути символом української нації. Стверджував те, що ніколи не мріяв займатися політикою, але саме життя довело до такого стану. Бо за 20 років незалежності можемо пишатися лише окремими досягненнями, але ні економікою, ні політикою, ні життям в Україні. Запитував, чому не можемо і сам відповідав: тому, що є люди, котрі не зацікавлені, щоб у самостійній Україні відбулися зміни на краще. Тому його політична сила – партія «УДАР» – прагне прийти до влади не з метою збагачення, а налагодження державницьких справ у рідній країні. Віталій Кличко переконаний, що без боротьби перемоги ніколи не отримаємо. Та й сам він один зробити багато не в змозі, і лише підтримка свідомих громадян допоможе його команді змінити ситуацію на користь народові.

Віталій Кличко поспілкувався із краянами, які висловили стурбованість стосовно об`єднання опозиції; щодо занепаду промисловості на теренах Надвірнянщини; вимагали у В. Кличка гарантії, щоб його не підвели члени команди і щоб партія «УДАР», прийшовши до влади, не забула про свої обіцянки простому народові… Лідер «УДАРУ» виступає за об`єднання вже у стінах Парламенту. Він цінує довіру людей, бо вона дається нелегко, а позбутися її можна легко, обдуривши лише один раз (випадок чого ми вже маємо в новітній історії України).

Позитивно відповів Віталій Кличко на питання про проведення люстрації. – Тільки люстрацією можемо змінити нинішню систему, і досвід Грузії (донедавна найкорумпованішої республіки колишнього СРСР) засвідчує нам, що це працює ефективно, – наголосив спортсмен-політик. До речі, питання щодо можливості поєднання політики і спорту також прозвучало і Віталій Кличко тримав гідну відповідь.

Він представив членів своєї команди у нашій області на чолі з депутатом обласної ради Романом Чернегою, а також Яремчанського міського голову Василя Онутчака, кандидатуру якого партія «УДАР» затвердила для участі в парламентських виборах за мажоритарною системою у виборчому округу № 87.

Дощі, що не вщухали упродовж всієї зустрічі, яка тривала більше години, не завадили Віталію Кличку в промоклій вишиванці обійти по колу краян і роздати свої автографи, зробити світлини на згадку. А бажаючих, переважно молоді, було стільки, що, навіть, не всім вдалося доступитися. Такий формат спілкування підсилював і додавав драйву Святослав Вакарчук та його один із хітів «Я не здамся без бою…».

Зустріч видалася непідробно видовищною. І хоча переважна більшість краян сприйняла Віталія Кличка, передусім, як спортсмена – зразок втілення мрій дитинства в українських реаліях, чимало симпатій він здобув і як політик, зокрема, серед представників старшого покоління. Можливо, це і стане для «УДАРУ» запорукою перемоги на осінніх парламентських виборах.

Леся ДУТЧАК (текст)

Володимир МАНІВЧУК (світлини)

«Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!