Газета по-надвірнянськи
 

Про перерахунок страхових виплат потерпілим на виробництві

1 червня 2012, 10:42 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 1,003 переглядів

30 березня 2012 року правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України розглянуло механізм осучаснення щомісячної страхової виплати особам, яким її призначили до 2006 року, та прийняло постанову №15 «Про проведення перерахунку щомісячних страхових виплат потерпілим та членам їх сімей у 2012 році». Згідно з постановою перераховано щомісячні страхові виплати потерпілим та членам їх сімей, які отримують такі виплати за станом на 1 березня 2012 року, та яким перерахували і виплатили до 1 березня 2006 року.

Таким чином, у квітні більше, ніж 152 потерпілих отримали підвищені страхові виплати.

Ще одне суттєве зауваження: відкоригована заробітна плата не може перевищувати максимальну величину бази нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на дату проведення перерахунку. У такому разі розмір щомісячної страхової виплати зменшенню не підлягає.

Сума перерахованого розміру щомісячної страхової виплати та пенсії по інвалідності не може перевищувати відкориговану заробітну плату.

Для проведення вищезазначеного перерахунку потерпілим на виробництві та членам їх сімей відділення Фонду в квітні спрямувало 33,4 тис. гривень.

Ганна ГУТИН,

начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Надвірнянському районі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!