Газета по-надвірнянськи
 

Про справи просвітянські

22 червня 2012, 10:52 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 836 переглядів

На черговому 72-му засіданні громадсько-політичної ради Надвірнянщини 13 червня ц. р. обговорено питання про відновлення діяльності Надвірнянської районної організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка.

Як ми раніше повідомляли, усі члени координаційної ради написали заяви про вступ чи про поновлення у членах товариства «Просвіта» та створили свій просвітянський осередок. Відповідні заяви та необхідний пакет документів надіслали в обласну організацію. Зволікання голови Івано-Франківської облорганізації «Просвіта» Степана Волковецького з оформленням квитків спричинило те, що члени товариства двічі виїжджали на перемовини. Але попри обіцянки голови та його доручення Ярославові Лазорку щодо підготовки і проведення районної конференції у Надвірній до 15 червня (про це інформувала «Народна Воля») пальцем об палець ніхто не ударив. Тому на засідання координаційної ради запросили керівництво облорганізації «Просвіти». Враховуючи, що С. Волковецький перебуває в черговій відпустці, на засідання прибув його заступник Євген Романишин. Члени ради висловили свої зауваження та пропозиції щодо відновлення просвітянської роботи у нашому районі. Є. Романишин пообіцяв, що відразу після закінчення відпустки С. Волковецького приїдуть на засідання ради для урегулювання конфлікту.

Вдруге в роботі засідання координаційної ради взяв участь керівник обласного освітянського осередку «Світовид» Олег Понівчак, який разом із Є. Романишиним виступив із цікавими лекціями з історії, культури, побуту України та поділився досвідом просвітянської роботи і ролі територіальних громад у розбудові громадянського суспільства.

Координаційна рада вирішила також звернутися до Надвірнянського міського голови та депутатів міської ради щодо заборони проїзду багатотоннажних автомашин міськими вулицями, навантаженими гравієм, камінням та іншими матеріалами, та до голів Надвірнянської РДА, міської та районної рад щодо законності розташування стихійного наметового містечка у мікрорайоні ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття», а також щодо підтвердження чи спростування інформації про захоронення у згаданому стихійному містечку.

Ярослав ЛЕСЮК,

голова громадсько-політичної ради Надвірнянщини.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!