Газета по-надвірнянськи
 

Путівки – безкоштовно

15 червня 2012, 10:11 | Рубрика: Влада, Економіка, Здоров`я Версія для друку Версія для друку 692 переглядів

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 187 від від 22 лютого 2006 р. управління праці та соціального захисту населення забезпечує за рахунок коштів державного бюджету безплатними путівками до санаторно-курортних закладів: інвалідів усіх категорій після виповнення 18-річного віку; учасників бойових дій, учасників війни; осіб, на яких поширюється чинність Закону України « Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; осіб, зазначених в абзацах 2, 3, 4, 5 частини 1 ст. 6 Закону України «Про жертви нацистських переслідувань».

Для одержання путівки подати заяву та медичну довідку з лікувальної установи за формою 070/0. Путівки до санаторіїв видають згідно зі встановленою чергою в міру надходження путівок з урахуванням пільг, встановлених для конкретної категорії осіб.

Інвалідам усіх категорій (крім інвалідів війни), які перебували у нас на обліку для забезпечення санаторно-курортною путівкою та не одержали путівки протягом трьох років (не рахуючи рік, коли інвалід звернувся за нею), відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2007 р. № 150 «Про затвердження Порядку виплати деяким категоріям інвалідів грошової компенсації замість санаторно-курортного лікування» передбачена виплата грошової компенсації за путівку та за самостійне санаторно-курортне лікування.

Що стосується інвалідів війни, то на отримання компенсації замість невикористаної санаторно-курортної путівки вони мають право один раз на два роки, якщо не одержували безоплатних санаторно-курортних путівок, незалежно від наявності медичного висновку про необхідність санаторно-курортного лікування або медичних протипоказань.

Розмір грошової компенсації за невикористану путівку: для інвалідів 1-ї та 2-ї груп всіх категорій (крім інвалідів війни) – 75 відсотків середньої вартості путівки; для інвалідів 3-ї групи всіх категорій (крім інвалідів війни) – 50 відсотків; для інвалідів війни 1-ї та 2-ї груп – 100 відсотків; для інвалідів війни 3-ї групи – 75 відсотків середньої вартості путівки.

Середню вартість путівки встановлює Кабінет Міністрів України щороку.

Тетяна ЛЕОЧКО,

начальник віділу соціального обслуговування інвалідів, ветеранів війни і праці управління праці та соціального захисту населення РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!