Газета по-надвірнянськи
 

Робочі поїздки у Парище та Лісну Велесницю…

22 червня 2012, 11:18 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 863 переглядів

19 червня голова районної ради Василь Попович здійснив робочу поїздку в с. Парище та с. Лісна Велесниця.

Керівник представницького органу ознайомився з роботою Парищенської сільської ради, загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., лікарської амбулаторії, аптечного пункту, бібліотеки та ФАПу в с. Лісна Велесниця. Він відзначив злагоджену співпрацю сільської ради з керівниками установ населених пунктів Парищенської сільської ради, добру роботу аптечного пункту комунального підприємства «Аптека № 100» у фельдшерсько-акушерському пункті с. Лісна Велесниця щодо медикаментозного забезпечення.

Окреслено основні проблемні завдання: ремонт доріг; відкриття торговельного закладу у Лісній Велесниці; відновлення автобусного маршруту Надвірна-Лісна Велесниця-Парище; завершення ремонту ДНЗ «Золотий ключик» та навчальних закладів; недостатність фінансування ремонтних робіт у навчальних закладах та необхідність залучення для цього батьківських коштів.

Відповідно до Програми розвитку місцевого самоврядування в районі на 2012-2015 рр. з метою модернізації комп’ютерного забезпечення Василь Попович та депутат районної ради від Парищенського в/о № 20 Ігор Білоган передали комплект комп’ютерного обладнання для Парищенської сільської ради.

 … і у Волосів

20 червня заступник голови районної ради Іван Степник і начальник відділу правового забезпечення виконавчого апарату, депутат районної ради Ігор Білоган виїхали у Волосівську сільську раду для надання консультативно-методичної допомоги.

Особливу увагу вони звернули працівникам виконавчого комітету сільської ради на виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», на своєчасність розгляду заяв і скарг. Відзначено професійний підхід секретаря сільської ради Василя Ерстенюка до виконання своїх посадових обов`язків.

Іван Степник разом із начальником управління ветеринарної медицини у районі Іваном Гурмаком, помічником санітарного лікаря з гігієни праці райсанепідемстанції С. Афанасьєвим та сільським головою Ігорем Бариляком обговорили колективну скаргу жителів вул. Степана Бандери.

Відвідавши навчально-виховний комплекс (директор – депутат районної ради   Василь Гайдар),    лікарську амбулаторію (завідувач Іванна Гурмак) Іван Степник відзначив добру організацію ремонтних робіт з підготовки до нового навчального року, стан медичного закладу та роботу аптечного пункту комунального підприємства «Аптека №100» щодо медикаментозного забезпечення.

Сільський голова Ігор Бариляк передав стурбованість та занепокоєння жителів села вкрай незадовільним станом центральної дороги.

Інф. виконавчого апарату районної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!