Газета по-надвірнянськи
 

Ставайте лауреатами премії ім. Надії Попович

1 червня 2012, 11:11 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 812 переглядів

Згідно з «Положенням про комісію з присудження районної премії імені Надії Попович у галузі літератури, культури, образотворчого і народного мистецтва», затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 1.09.2008 р. №228, із 1 червня по 15 серпня оголошується перший тур роботи комісії у 2012 році: прийом рекомендацій на звання лауреата премії, відбір творів для їх розгляду у 2-му турі, обговорення та рецензування конкурсних творів на сторінках газети «Народна Воля» і в телерадіопередачах ТРК «Надвірна», аналіз зауважень та пропозицій.

Чекаємо на подання від відділів РДА – освіти, культури і туризму, літературних, творчих спілок, громадських організацій на висунення кандидатів на здобуття звання лауреатів у таких номінаціях: «література» (поезія, проза, драматургія, гумор, твори для дітей і юнацтва, журналістика, публіцистика і краєзнавство), «культура» ( музика, пісенний жанр, театральні вистави, теле- і відеофільми, концертні та радіомовні програми), «образотворче і народне мистецтво» (живопис, графіка, скульптура, ткацтво, вишивка, різьблення, фотомистецтво).

Другий тур триватиме з 15 серпня до 20 вересня. Комісія проведе остаточний розгляд рекомендованих творів, визначить не більше двох претендентів у кожній номінації для занесення їх прізвищ у бюлетені, шляхом таємного голосування визначить переможців і представить протокол на затвердження головам РДА та районної ради. Нагородження лауреатів відбудеться на урочистому святкуванні у Фитькові – рідному селі Надії Попович. Дату повідомимо пізніше.

На конкурс подають твори, оприлюднені у завершеному вигляді не пізніше, як за три місяці, але не раніше, як за два роки до їх висунення.

Матеріали подавайте в центральну районну бібліотеку секретареві комісії за адресою: м. Надвірна, вул. Мазепи, 20.

Марта КУШНЕРЧУК,

секретар комісії.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!