- Народна Воля - http://volya.if.ua -

У міні футболі – школярі

Posted By Модератор On 08.06.2012 @ 11:14 In Спорт | No Comments

У суботу відбулися змагання на Кубок Надвірнянського міського голови, які приурочили Міжнародному дню дітей. У ньому змагалися учні Надвірнянських ЗОШ І-ІІІ ст.. №1, №2, №3, №4, ДЮСШ 2001 року народження і Пнівської ЗОШ І-ІІІ ст. І уже зранку на майданчику точилася запекла боротьба між цими командами.

[1]

Переможці турніру із Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

Змагання проходило у двох підгрупах. У матчі за п’яте-шості місця зустрілися школярі Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 і ДЮСШ 2001 р. н, які і впевнено здолали своїх суперників. У «бронзовому матчі» зустрілися учні із Надвірнянських ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 і № 2, котрі і здобули заслужену перемогу. Перше місце за командою Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, яка виявилась сильнішою за Пнівську ЗОШ І-ІІІ ст.

 Усі команди нагороджені грамотами, а призери отримали кубки. Як зазначив на церемонії нагородження працівник міської ради Віталій Сав`юк, що міський голова, котрий і започаткував цей турнір спільно із відділом у справах сім’ї, молоді та спорту РДА, через поважні причини не зміг дочекатися завершення турніру і нагородження переможців. Але він передавав найщиріші вітання і дякував за прекрасний футбол, який ви сьогодні показали. «Приємно, – продовжив Віталій Сав`юк, – що цей турнір пройшов буквально за кілька днів до старту Євро-2012. Я впевнений, що мине декілька років і деякі із цих хлопців прославлять Україну у світі та Європі».

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2012/06/u-mini-futboli-shkolyari/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2012/06/P1010111.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.