Газета по-надвірнянськи
 

У Зеленій відкрили футбольне поле

22 червня 2012, 11:06 | Рубрика: Влада, Спорт Версія для друку Версія для друку 809 переглядів

Після свого обрання Зеленський сільський голова Віталій Хопта при допомозі громади і спортивного інструктора Івана Остап`юка створив футбольний клуб, в який входять дорослий і юнацький склад.

Ось це поле, яке чекає захоплюючих футбольних баталій

Минулоріч відіграли свій перший сезон у ІІ лізі районного чемпіонату із футболу. Та змушені були грати без підтримки односельчан на орендованому полі у селі Стримба. Тренером новоствореного клубу став тодішній заступник голови Надвірнянської районної федерації футболу Василь Завадський. Цьогоріч зуміли пробитися у фінал Кубка району серед юнаків і це для нас є найбільшим успіхом, – зазначає Віталій Хопта.

Водночас Зеленський сільський голова разом із громадою і підприємцями думали і про спорудження футбольного поля. Протягом року його і збудували. Земельну ділянку, яка знаходиться на балансі сільської ради, очистили й упорядкували, відвели лінії електропередач і зв`язку.

Футбольне поле відкрили минулої неділі, 17 червня. Голова районної ради Василь Попович, побувавши на цій знаменній події для горян, привітав усіх зеленчан із цим спортивним святом, побажав футболістам перемог і здобутків. Голова НРФФ Тарас Пушкар зазначив, що головне – це здоров`я, а успіхи неодмінно прийдуть.

 Допомогу у спорудженні надали підприємці Юрій Попович і Олександр Бутаков, громада, працівники виконавчого апарату сільської ради та жителі Надвірнянщини, які знаходяться на обліку у районному центрі зайнятості населення (директор – Олександра Стефанюк). Із сільського бюджету, – мовить Віталій Хопта, – ми витратили тільки кошти на закупівлю труб для воріт. Два комплекти футбольної форми подарував депутат обласної ради від ПП «Фронт Змін» Юрій Дерев`янко. Гідно відкрили новий сезон подвійною перемогою над середньомайданським «Факелом», а отці Григорій і Володимир освятили футбольне поле, на якому у зеленських футболістів повинні бути тільки перемоги, і кожний матч проходитиме у толерантній і цікавій боротьбі.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!