Газета по-надвірнянськи
 

Велодень 2012 у Надвірній

8 червня 2012, 11:18 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 1,411 переглядів

Уже вчетверте Надвірнянський туристично-інформаційний центр та велоклюб «Срібний ніпель» організовують у Надвірній акцію «Велодень».

У велопробігу 27 травня вулицями міста взяло участь 48 учасників різного віку. В обласному центрі – більше 340 учасників. Якщо порівняти кількість населення Івано-Франківська (240 тис.) та Надвірної (22 тис.), то пропорція вдвічі краща у нашому місті.

Маршрут велопробігу своєю ниткою обійшов майже все місто: майдан Шевченка – вул. Мазепи – вул. Франка – вул. Котляревського – вул. Руднєва – вул. Черемшини – вул. Грушевського – вул. Соборна – вул. Січинського – вул. Шевченка.

Переможцями перших велосипедних спринтерських змагань «Вело драг-рейсинг» (драг-рейсинг – це турнір, що складається із серії спринтів на короткій дистанції між двома (іноді трьома) гонщиками на виліт, у результаті яких визначається один переможець) стали представники Івано-Франківська (І місце – Ярослав Сорока), Надвірної (ІІ місце – Володимир Пекар) та Богородчан (ІІІ місце – Христина Стоцька). Усі вони відзначені цінними призами відділу культури і туризму Надвірнянської РДА.

Після змагань учасники вирушили на велосипедний пробіг до г. Городище у с. Фитьків. На мальовничій галявині був влаштований велопікнік зі смаженими сосисками від СПД Тисячного Олександра. Також провели лотерею з розіграшем призів.

Дощ, а потім і злива закривали Велодень у Надвірній, що додало тільки повноти єднання з природою, яке може подарувати тільки велосипед.

Координатори Велодня

Тарас БОРТНІЙЧУК та Володимир ГРИНІШАК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!