Газета по-надвірнянськи
 

Відсвяткували з «Горянкою», «Полюсом» і «Джемом»

8 червня 2012, 11:30 | Рубрика: Влада, Духовність Версія для друку Версія для друку 1,035 переглядів

Веселково, барвисто і по-літньому тепло й сонячно відзначили в Надвірній Міжнародний день захисту дітей під патронатом служби у справах дітей РДА, райцентру соціальних служб для сім`ї, дітей і молоді, а також відділу культури і туризму РДА.

Учасник циркової студії «Веселка» Олексій Томин

Святкування розпочали вихованці відомої за межами України школи танцю Олени Лаврів – ансамбль «Горянка» (всі вікові групи цього творчого колективу), оскільки їхній творчий звіт співпав із Днем захисту дітей. Проте особливого представлення і популяризації «Горянка» вже не потребує. Лише зазначимо, що на майдані Шевченка зібралося десятки краян, залюблених у народний танець, а саму Олену Лаврів вітали вдячними оплесками багато-багато разів. Подібне автор цих рядків бачила ще кілька років тому, коли Олену Лаврів тривалими оплесками, стоячи, вітали всі присутні в залі РБК. Від імені батьківського колективу зі щирими вітаннями виступив заступник голови ДПС в Івано-Франківській області Богдан Нагорняк, який висловив думку, і його оплесками підтримав весь майдан Шевченка, що керівник «Горянки» вже давно заслужила, щоб їй присвоїли високе професійне звання. Що ж, може нарешті врахують думку краян ті відповідальні особи, у чиїй компетенції вирішити це питання. Тим більше, наступного року «Горянка» святкуватиме 30-річний ювілей. А ще додамо, що нині уславлений хореограф має вже свого послідовника і надійного помічника Володимира Фуштея. Його колега, Роман Гаврилів, нагадаємо, опікується студією бальних танців «Едельвейс». Разом з тим не забув про «Горянку» і меценат, теж шанувальник її таланту, депутат обласної ради Юрій Дерев`янко, благодійний фонд чийого імені фінансово посприяв у придбанні чудових сценічних костюмів для танцівників.

Діти малюють сонце

Швидше справишся – засолодишся шоколадкою

Яскравим вкрапленням до свята стали виступи учасників циркової студії «Веселка» під орудою теж непересічної творчої особистості Галини Гресько. Скільки юних тобдарувань відкрила цей педагог серед учнівської молоді району! Браво!

Згодом на зміну українським запальним мелодіям прийшли сучасні ритми.

Це вокально-інструментальні ансамблі «Полюс» та «Джем» з Івано-Франківська, запрошені на свято в Надвірну службою у справах дітей ОДА. Свято продовжили дитячі усмішки та гамір. Пожвавішало біля місць безкоштовної роздачі морозива та ще різних ласощів. Скрізь на майдані упродовж свята працівники соціальних служб розповсюджували плакати, календарі та інші інформаційні друковані видання з питань дотримання прав дітей, пропаганди здорового способу життя. Чимало дітлахів взяли активну участь у різноманітних ігротеках та конкурсах.

А яке свято без привітань старших, і не будь-яких, а тих, від кого (у межах їх повноважень) залежить той самий, дитячий, захист. Сердечні поздоровлення заступників голови райдержадміністрації Богдани Ковалюк, голови районної ради Ігоря Писклинця, Надвірнянського міського голови Василя Василенка, начальника служби у справах дітей РДА Марії Сметанюк гармонійно вписалися в урочисту атмосферу свята захисту дітей.

А саме свято не завершується ніколи, бо діти – це і є те саме свято…

Леся ДУТЧАК (текст)
Світлини
Назарія ГРИДЖУКА
та Василя ІВАСЮКА «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!