Газета по-надвірнянськи
 

Вирощуєте теля – матимете дотацію

1 червня 2012, 11:05 | Рубрика: Влада, Економіка Версія для друку Версія для друку 751 переглядів

Якщо у вашому домогосподарстві народилося теля, ви маєте право отримати спеціальну дотацію з держбюджету за його утримання та збереження до певного віку (з трьох до одинадцяти місяців). Це зафіксовано у постанові Кабміну України від 23 квітня 2012 р. № 342 «Про внесення змін до постанови Кабміну України від 2 березня 2011 р. № 246».

Для оформлення дотації потрібно: звернутись до сільської, селищної чи міської рад (або до уповноваженої нею особи) з тим, щоб записали у погосподарській книзі про народження теляти у вашому домогосподарстві; провести його ідентифікацію і реєстрацію в установленому законодавством порядку (отримати паспорт великої рогатої худоби та ветеринарну картку до нього, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка, великої рогатої худоби необхідно взяти витяг з Єдиного державного реєстру тварин). Для цього необхідно звернутись до фахівців ветеринарної служби або до держпідприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин»; відкрити рахунок у банку, на який перерахують дотацію (взяти довідку про його відкриття); зробити копію паспорта громадянина України та документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків (довідка про присвоєння ідентифікаційного номера).

Особи, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби, пред’являють відмітку в паспорті. Копії цих документів необхідно подати до місцевих рад.

Дотацію нарахують у таких розмірах (за одну голову молодняка): 250 грн. (віком від 3 до 5 місяців); 500 грн. (від 6 до 8 місяців); 750 грн. (від 9 до 11 місяців (включно)).

У подальшому бюджетну дотацію за молодняк виплачуватимуть у розмірі 250 грн. через кожні три місяці його утримання до досягнення ним 11-місячного віку. Для її нарахування необхідно буде через три місяці звернутись до сільської, селищної чи міської рад.

За інформацією відділу агропромислового розвитку РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!