Газета по-надвірнянськи
 

Яценюк закликав прикарпатців приїхати до Києва, щоб не допустити владного закону про мови

8 червня 2012, 11:24 | Рубрика: Духовність, Політика Версія для друку Версія для друку 657 переглядів

30 травня Івано-Франківщину відвідав лідер партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк, аби обговорити з прикарпатцями програму Об’єднаної опозиції, проект якої було оголошено на Форумі опозиції в Києві.

Нинішня влада значно погіршила українську економіку, а тепер намагається знищити нашу культуру. Партія регіонів запланувала 5 червня повторно розглянути й за будь-яку ціну ухвалити закон про мовну політику, який фактично запроваджує в Україні другу державну мову – російську. Це потрібно регіоналам, аби підвищити перед виборами свій рейтинг, який неухильно знижується.

Не дивно, що, перебуваючи на Івано-Франківщині, Арсеній Яценюк найбільше часу присвятив мовному питанню. Лідер «Фронту Змін» разом із заступником голови Верховної Ради, членом «Батьківщини» закликали українців прийти 5 червня о 9.00 під стіни Верховної Ради, аби не допустити ухвалення мовного закону, який намагається «проштовхнути» Партія регіонів.

Жодним словом про законопроект, який розпалює міжнаціональну ворожнечу в Україні, не обмовився президент Янукович. Адже законом про мови влада намагається мобілізувати свій електорат і повернути собі втрачені за роки своєї політики голоси. Вона боїться перемоги на виборах Об’єднаної опозиції.

«Ми об’єдналися для того, щоб перемогти Партію регіонів. Той, хто хоче змінити владу, голосуватиме за демократичний курс країни, за європейську Україну, за Об’єднану опозицію, – зазначив під час прес-конференції Арсеній Яценюк. – На Івано-Франківщині ми не маємо права програти жодного округу».

У рамках обговорення програми Об’єднаної опозиції Арсеній Яценюк, окрім обласного центру, відвідав Рожнятівський район. Лідер «Фронту Змін» зустрівся з місцевими жителями, щоб, як підкреслив він, почути їхню думку про необхідні зміни в Україні.

Скрізь люди цікавилися планом дій Об’єднаної опозиції, розпитували про перші кроки після перемоги на виборах. Вони схвально зустріли повідомлення, що нова парламентська більшість планує ухвалити закони про відкликання парламентаріїв і запровадження кримінальної відповідальності за порушення ними процедури особистого голосування. Арсеній Яценюк також розповів, що Об’єднана опозиція удвічі скоротить витрати на народних депутатів, ліквідує обласні держадміністрації, вижене з влади усіх мільйонерів. Економічний розвиток країни забезпечить скорочення податків із більш ніж ста до семи.

Обговорення плану дій Об’єднаної опозиції триває. За словами Арсенія Яценюка, по всій Україні пройдуть «круглі столи», де експерти обговорять кожен із блоків опозиційної програми.

Сергій ГОРОБЕЦЬ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!