Газета по-надвірнянськи
 

За проектом Василя Гурмака спорудять пам`ятник Борцям за волю України у Надвірній

15 червня 2012, 10:25 | Рубрика: Духовність, Тема дня Версія для друку Версія для друку 987 переглядів

12 червня відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на кращу проектну пропозицію пам`ятника Борцям за волю України у Надвірній, яке провів її голова головний архітектор району Михайло Янчук. У роботі комісії взяв участь голова районної ради Василь Попович.

На засіданні розглянули доопрацьований проект цього пам`ятника із врахуванням пропозицій і побажань громадськості під час відкритого обговорення проектів, виставлених у районному будинку культури. Комісія рекомендувала цей проект для спорудження пам`ятника і встановлення його у Надвірній на визначеному місці (за підсумками громадського обговорення) на майданчику на розі вулиць Мазепи та Виз­волення.

Нагадаємо, що згідно з рішенням конкурсної комісії від 10 травня ц. р. переможцем на кращу проектну пропозицію пам`ятника визнано Василя Гурмака, заслуженого діяча мистецтв України, члена Національної спілки художників України, професора Львівської академії мистецтв.

Другі місця у конкурсі присуджено авторам-скульпторам Степанові Загайкевичу, членові НСХУ (м. Київ) та Степанові Федорину (м. Львів). Проектна пропозиція творчого колективу факультету архітектури і будівництва Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького удостоєна третього місця за участь у конкурсі. Автори проектів за другі і треті місця будуть відзначені грамотами голів районної ради і райдерж­адміністрації.

Василь АНДРЕЙЧУК,

заступник голови конкурсної комісії з проведення конкурсу на кращу проектну пропозицію пам`ятника Борцям за волю України у Надвірній.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!