Газета по-надвірнянськи
 

Жителі села Пасічна вимагають ремонту дороги

22 червня 2012, 11:01 | Рубрика: Влада, Економіка Версія для друку Версія для друку 779 переглядів

14 червня ц. р. жителі присілка Бухтівець Пасічнянської сільської ради після неодноразових звернень до сільського голови та керівництва району зібралися біля приміщення Пасічнянської сільської ради з вимогою негайного вирішення питання про ремонт дороги до присілка Бухтівець.

Вони того дня мали намір перекрити дорогу та проїзд через село Пасічна, де проходить маршрут вантажівок, що вивозять щебінь із Пасічнянських кар’єрів. Маючи незліченні природні гравійні матеріали на місці, жителі села не розуміють, чому місцева влада неспроможна привести дорогу на Бухтівець до нормального стану. Горяни не вимагають асфальтованих доріг чи євродоріг, а хочуть нормальної підсипаної грунтової дороги, яка б не зникала після кожного сильного дощу.

Громада доручила сільському голові виконати ремонт дороги на Бухтівець упродовж двох тижнів. 1 липня селяни обіцяли вдатися до радикальніших дій: перекрити центральну дорогу в с. Пасічна. Якщо і це не приведе до бажаних результатів, то планують вийти на дорогу в м. Надвірна і заблокувати автомобільний рух на трасі Івано-Франківськ-Яремче.

* * *

У телефонній розмові 20 червня ц. р. Пасічнянський сільський голова Василь Михайлюк повідомив, що порушену горянами проблему вже частково вирішили. Дорогу до присілка Бухтівець засипали гравієм і зверху щебенем. На другий тиждень за сприянням НГВУ «Надвірнанафтогаз» планують встановити дві водостічні труби біля Пасічнянської ЗОШ І ст. № 4.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!