Газета по-надвірнянськи
 

Будьте обережними на воді

6 липня 2012, 14:21 | Рубрика: Здоров`я Версія для друку Версія для друку 647 переглядів

У нашій області, де налічується близько 9 тисяч річок, озер та ставків загальною площею понад 4 тис. га водного дзеркала, органи місцевого самоврядування визначили тільки 5 місць для відпочинку громадян на водоймах.

Купатися краще вранці або ввечері, коли немає небезпеки перегрівання.

Температура води має бути не нижчою +17о, у холодній воді купатися небезпечно. Перебувати у воді можна не більше 20 хв. Краще купатися кілька разів по 15-20 хв., а в перервах пограти в рухливі ігри. Не можна пірнати у воду після тривалого перебування на сонці. Небезпечно заходити у воду у стані алкогольного сп’яніння.

Якщо немає поблизу обладнаного пляжу, треба вибрати безпечне для купання місце з пологим, твердим і чистим дном. У воду заходьте обережно.

Любителям плавати необхідно навчитися «відпочивати» на воді. Для цього обов’язково треба вміти плавати на спині. Перевернувшись на спину і підтримуючи себе на поверхні легкими рухами кінцівок, ви зможете відпочити.

Шановні батьки! Виховуйте у дітей навики культури безпечної поведінки на воді. Демонструйте на власному прикладі обережність у поводоженні з водою.

Василь ІРОДЕНКО,

інженер з пожежної безпеки ППЧ-30.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!