Газета по-надвірнянськи
 

Депутат, батьки і вчителі потурбувалися про школу

27 липня 2012, 14:34 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 837 переглядів

Турбота кожного директора,  педагогічного колективу – підготувати школу до нового навчального року: провести якісний ремонт шкільних приміщень, впорядкувати територію школи.

За ініціативою класних керівників 1-А, 1-Б, 3-А, 3-Б, 4-А класів (відповідно кл. кер. Римарук Г. М., Обідняк Н. М., Магомета Г. Д., Вацик Л. М., Боднарчук Л. А.) у приміщеннях їхніх класів батьки провели якісні ремонти, як кажуть тепер, євроремонти.

У найстарішому корпусі школи розміщена шкільна їдальня, зал якої уже давно потребував ремонту. Завдяки депутатові обласної ради Юрію Дерев`янку профінансовано всі роботи, які необхідно провести у цьому приміщенні. Стару прогнилу підлогу замінили на плитку, стіни і стеля набули сучасного вигляду, встановлені світильники, замінили двоє дверей і пічку. Тепер приємно заходити у це приміщення. А також придбано у комп`ютерний клас веб-камеру.

Сердечно дякуємо Вам, Юрію Богдановичу, за допомогу у підготовці школи до нового навчального року. Педагогічний колектив школи і я особисто бажаємо Вам міцного здоров`я за щедрість і доброту. Нехай Господь Бог оберігає Вас від усяких негараздів.

Ярослав ГУМЕНЮК,

директор Зарічанської ЗОШ І-ІІІ ст.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!