Газета по-надвірнянськи
 

Депутати допомогли на будівництво храму у Гаврилівці

2 липня 2012, 13:38 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 888 переглядів

Громада села Гаврилівка висловлює сердечну подяку депутатам обласної ради («Фронт Змін») Юрію Дерев`янку та Володимирові Хопті за сприяння у спорудженні храму УГКЦ святого Архистратига Михаїла, настоятелем якого є о. Роман Григораш.

Депутати обласної ради («Фронт Змін») (зліва направо) Юрій Дерев`янко і Володимир Хопта з представниками Всеукраїнського благодійного Фонду Юрія Дерев`янка та членами церковного комітету Іваном Гевкалюком та Дмитром Воробцем на будівельному майданчику біля гаврилівського храму

Доброчинці, зокрема, допомогли будівельними матеріалами. У цьому році вони доставили своїм транспортом на новобудову 25 тонн цементу. Вони систематично цікавляться ходом будівництва церкви, часто зустрічаються із членами церковного комітету, котрі займаються будівельними роботами. Під час таких зустрічей Юрій Дерев`янко та Володимир Хопта дають нам цінні й корисні поради з важливих етапів будівництва, оскільки вони вже мають багатющий досвід зі спорудження таких культових споруд.

Бажаємо Юрієві Богдановичу та Володимиру Івановичу міцного здоров`я. Нехай ніколи не вичерпуються у Вас бажання, шановні доброчинці, простягати щедру руку допомоги на спорудження Божих храмів. Нехай Господь Бог благословить Вас і колектив Вашого Всеукраїнського благодійного Фонду на Вашій життєвій дорозі за Ваше добре серце.

За дорученням церковної громади

Іван ГЕВКАЛЮК,

с. Гаврилівка.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!