Газета по-надвірнянськи
 

Для безпеки на пасажирському транспорті

27 липня 2012, 14:08 | Рубрика: Здоров`я Версія для друку Версія для друку 668 переглядів

Останніми днями на автошляхах держави стався ряд ДТП із тяжкими наслідками з участю водіїв автобусів під час перевезення пасажирів.

У Чернігівській області автобус SСАNІА на 119-му км автодороги Київ-Чернігів, рухаючись у крайній правій смузі руху, із невстановленої причини змінив напрямок руху, перетнув розподільну смугу, дві смуги зустрічного руху і з’їхав у кювет, де перекинувся на лівий бік. В автобусі знаходилися 41 пасажир та 2 водії. 14 пасажирів загинули на місці, 29 отримали тілесні ушкодження різних ступенів тяжкості.

У Житомирській області на автодорозі Київ-Чоп водій автобуса МЕRSЕDЕS-ВЕNZ, прямуючи до м. Київ, не вибрав безпечної швидкості, не дотримався дистанції і зіткнувся з автомобілем RENAULT PREMIUM із напівпричепом, який їхав попереду попутньо.

Аналіз причин і умов скоєння цих ДТП свідчить про недотримання вимог безпеки дорожнього руху і транспортного законодавства, у т. ч. щодо дотримання швидкісного режиму та режиму праці і відпочинку водіїв.

У зв`язку з цим Державтоінспекція Івано-Франківської області проводить посилені заходи із забезпечення безпеки дорожнього руху на пасажирському транспорті. Особливу увагу звертаємо на організацію проведення щозміни передрейсового медичного огляду водіїв та технічного огляду автотранспорту, зберіганню автобусів у визначених місцях, своєчасне проходження обов’язкового технічного контролю, забезпечення режиму праці й відпочинку водіїв, а також ефективність проведення профілактичної роботи фахівцями з безпеки дорожнього руху перевізників. Ці перевірки триватимуть протягом місяця.

Олексій ЄРОФЄЄВ,

в. о. начальника відділення ДАІ Надвірнянського райвідділу УМВС.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!