Газета по-надвірнянськи
 

ДНЗ «Квітка Карпат» із гарячою водою

2 липня 2012, 13:35 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 959 переглядів

Відновити систему гарячого водопостачання та повністю замінити трубопроводи у ДНЗ «Квітка Карпат» у Надвірній вдалося за допомогою спільної праці Надвірнянської міської ради та Благодійного фонду Юрія Дерев‘янка.

Завідувач ДНЗ «Квітка Карпат» Ганна Маляр вдячна за зручні умови для вихованців і працівників

Юрій Дерев`янко біля нової нагрівальної установки

Ще донедавна першочерговою потребою дитячого садка «Квітка Карпат» була гаряча вода. Для вирішення нагального питання керівництво садка заручилось підтримкою місцевої влади та депутата обласної ради («Фронт Змін») Юрія Дерев`янка, котрий профінансував вартість усіх необхідних матеріалів – бойлери, тени та труби. У дитячому садочку повністю замінили трубопроводи та встановили нову установку, що дозволяє при необхідності нагрівати воду та є економною у використанні.

Серед шести дошкільних закладів м. Надвірна «Квітка Карпат» є одним з найбільших дитячих садочків району. Сьогодні тут виховують 280 дітей. Торік для покращення умов тут за допомогою Юрія Дерев’янка встановили нові двері та замінили меблі в одній із груп. Депутат обласної ради впевнений, що кожен дитсадок повинен мати всі належні умови для розвитку та виховання дошкільнят на високому культурному і розумовому рівнях.

Ганна КАЗЮК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!