Газета по-надвірнянськи
 

Книга – найкращий подарунок

13 липня 2012, 14:12 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 884 переглядів

Сьогодні Надвірнянська централізована бібліотечна система налічує 41 бібліотеку-філію, серед яких з 1973 року в приміщенні сільської ради діє й Пнівська бібліотека, до послуг відвідувачів якої більше 9 тис. найрізноманітніших книг. Серед 1200 читачів – половина діти.

Юрій Дерев’янко переконаний,  що діти заслуговують лише на якісні книги

Директор Надвірнянської ЦБС Марта Кушнерчук каже, що регулярне надходження книжкових новинок є чи не найголовнішою проблемою сільських бібліотек району, а подаровані для дітей книги – це вагомий внесок у фонд бібліотеки. Депутат обласної ради Юрій Дерев’янко («Фронт Змін») впевнений, що нова література зацікавить юних читачів, а бібліотекарі будуть залучати їх до читання української сучасної книги, бо це скарбниця нових знань та пізнавальних історій.

Навіть, влітку цікавість до книг не згасає, кажуть, що їх не замінити ні комп’ютерними іграми, ні мультфільмами. Минулого року Пнівська філія отримала 60 нових книг. Проте цього року наповнення бібліотеки є дещо меншим.

«Найбільшим попитом користується дитяча та художня література сучасних українських авторів. Але надходжень не вистачає – діти потребують новинок», – розповідає Олександра Куца, завідувач Пнівської бібліотеки-філії.

Нагадаємо, що Юрій Дерев’янко не вперше допомогає Пнівській бібліотеці. Після повені 2008 року приміщення закладу сильно постраждало. Працівники зробили поточний ремонт, а депутат посприяв у здійсненні заміни вікон та дверей на нові енергозберігаючі.

Ганна КАЗЮК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!