Газета по-надвірнянськи
 

Найвправніші лісоруби у Бистриці

20 липня 2012, 10:58 | Рубрика: Економіка, Природа Версія для друку Версія для друку 930 переглядів

У с. Бистриця на базі Довжинецького лісництва відбулися змагання лісорубів ДП «Надвірнянське лісове господарство», які стали підготовчою ланкою до обласного галузевого конкурсу, який прийматиме Осмолодське лісництво.

Судді прискіпливо оцінюють валку деревини

Розпочалося це дійство майстерності із вміння валки лісу. Після цього вправлялися у комбінованому і точному розкряжуванні колод. У змаганнях взяли участь представники усіх лісництв Державного підприємства «Надвірнянське лісове господарство». Його директор Руслан Осташук і головний лісничий Василь Ковалюк зацікавлено спостерігали й оцінювали перебіг змагання.

Найкращі лісоруби – Василь Яремчук (1), Володимир Битківський (2), Дмитро Кузюк (3)

У кожній команді вибрали кращого лісоруба із валки лісу й обрізування гілок. Суддями виступили: Юрій Дзебчук, Андрій Полатайко, Василь Грещук, Тарас Гунда і представники  Довжинецького лісництва – лісничий Богдан Кузюк і помічник лісничого Володимир Михайлюк. У результаті напруженої боротьби першість здобув Василь Яремчук із Бистрицького лісництва, друге місце – у Володимира Битківського із Річанського, а третє – у Дмитра Кузюка із Довжинецького лісництв.

Переможців нагородили цінними призами, за результатами змагань сформували команду, яка виступить на обласному галузевому конкурсі.

Михайло ЛУКАЧ

(текст і світлини).

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!