Газета по-надвірнянськи
 

НКРЕ з 1 липня ввела нові тарифи

13 липня 2012, 13:40 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 720 переглядів

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, встановила тарифи на електричну енергію для населення, яке споживає понад 800 кВт*год. на місяць на рівні 95,76 коп. за 1 кВт*год. з 1 липня 2012року.

На думку НКРЕ це дасть можливість наблизити тарифи на електроенергію для побутових споживачів до економічно обґрунтованого рівня.

Зазначені зміни тарифів на електроенергію не поширюються на 99 % абонентів, у тому числі на:

- багатодітні сім’ї (сім’ї, які виховують 3 і більше дітей);

- прийомні сім’ї (сім’ї, які добровільно взяли на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей);

- дитячі будинки сімейного типу (сім’ї, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування);

- гуртожитки, дачні, дачно-будівельні кооперативи, гаражно-будівельні кооперативи, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельні кооперативи та/або товариства, житлово-експлуатаційні організації, тощо;

- жителів, які проживають у будинках, обладнаних електроопалювальними установками, та які споживають електроенергію до 1800 кВт*год. на місяць у зимовий період;

- жителів, які проживають у багатоквартирних будинках, у яких відсутнє централізоване тепло- та газопостачання, та які споживають електроенергію до 1800 кВт*год. на місяць у зимовий період.

Енергетики ПАТ «Прикарпаттяобленерго» повідомляють, що підвищення ціни на електроенергію торкнеться невеликої кількості споживачів краю. На разі більше 800 кВт*год. на місяць в Івано-Франківській області споживає лише 0,5 % усіх абонентів. Тобто, лише близько 2,5 тисяч з півмільйона побутових споживачів. Переважно, це – мешканці приватних будинків у приміській зоні, а також негазифікованих населених пунктів, які є у Верховинському районі та у Яремчанській міськраді.

Корисно:

У зв’язку зі зміною тарифу можливе виникнення плутанини у розрахунках за електроенергію. З метою уникнення неточностей та задля зручності енергетики рекомендують споживачам сплачувати за спожиту електроенергію за виставленими рахунками.

 Оплатити за рахунком можна:

- у відділенні «Укрпошти»;

- у банківських відділеннях;

- через Інтернет на сайті www.oe.if.ua;

- через платіжні термінали «Приватбанку» та «Райффайзен Банк Аваль» (без комісії);

- через автосписання (споживач може укласти договір з банком і щомісяця банк автоматично буде знімати з рахунку споживача кошти за спожиту електроенергію).

ПАТ «Прикарпаття-обленерго»

Філія Надвірнянський РЕМ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!