Газета по-надвірнянськи
 

Новий полігон ТПВ облаштують у «Чобітку»

6 липня 2012, 14:47 | Рубрика: Влада, Економіка Версія для друку Версія для друку 877 переглядів

Більшу частину свого звіту про роботу міської ради у міжсесійний період Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович присвятив аналізові «сміттєвої» проблеми, вирішення якої, нарешті, вдалося зрушити з місця. Як відомо, мова йшла про сміттєзвалище, що вже давно вичерпало свій ресурс і з початку липня тут уже не приймають ТПВ з інших населених пунктів. Відтепер жителі міста освоюватимуть новий полігон, для чого в урочищі «Чобіток» міська влада відвела 15-гектарну земельну ділянку. Проте, і старе сміттєзвалище не залишають пропадати. КП «Комунсервіс» забезпечує розробку його рекультивації вартістю майже 3 млн. грн. Враховуючи попередню домовленість із керівництвом ОДА, частину коштів цієї суми скерують із обласного екологічного фонду.

Міський голова висловив міркування, що викиди сміття зменшаться за рахунок облаштування баків у житлових зонах. Крім того, Зіновій Андрійович налаштував депутатський корпус майсимально ефективно підійти й до нового полігону ТПВ, де мають бути і лінія з роздільного збору сміття, і ангарне приміщення для вторинних побутових відходів.

Ще один напрям діяльності міської влади привернуто до молодіжного дозвілля. На противагу численним барам у Надвірній планують облаштувати цілий скейт-парк. Він складатиметься із чотирьох секторів у парку ім. І. Франка. Скейт-парк спорудять за спонсорські кошти і голова міста стовідсотково переконаний, що задум вдасться втілити в життя вже найближчим часом.

Депутати підтримали звернення міської ради до ПАТ «Укрнафта», щоб в угоді про співпрацю із цим найпотужнішим на сьогодні акціонерним товариством знайшла своє відображення й міська проблематика. Друге звернення до НКРЕ стосується збільшення в 4 рази вартості тарифів за вуличне освітлення.

А поки звернення розглядатимуть у цих структурах, солідний подарунок вирішили зробити надвірнянцям підприємці міста. До свята Івана Купала райцентр прикрасять 500 висаджених різноманітних квітів. А оскільки міська влада завжди гідно поціновує кожен благородний жест бізнесовців Надвірної, то і співпраця у площині благоустрою набиратиме все ширших обертів. Тим більше, що 2012-ий пройде під егідою затвердження нового генерального плану Надвірної. Також депутатський корпус має розробити прапор громади міста. Та й «лежачий поліцейський» має з`явитися на вул. В. Великого.

Загалом, міський голова роботою очолюваної ним влади задоволений. То ж депутати на 23-ій сесії міської ради після звіту голови та оголошення депутатських звернень і заяв та їх виконання обговорили майже сотню актуальних питань житлово-комунального, земельного, фінансового штибу.

Рішенням сесії створено робочу групу для розробки прапора територіальної громади м. Надвірна. Також депутати створили робочу групу із розробки Положення про порядок загальноміської реєстрації дітей для зарахування в ДНЗ м. Надвірна. Головою цієї групи обрали колегу Богдана Зеленчука. На сесії підтримали скерування субвенції з Державного бюджету на будівництво, ремонт й утримання вулиць та доріг комунальної сфери в 2012 р. Внесено зміни у Положення про збір за місця для паркування транспортних засобів. Затверджено Положення про конкурсний комітет із визначення операторів паркування й умови проведення конкурсу із надання права обладнувати й утримувати майданчики для платного паркування транспортних засобів у Надвірній. Депутати обговорили листа ТзДВ «Івано-Франківське обласне підприємство автобусних станцій» щодо внесення змін в рішення міськради від 30 жовтня 2008 р. «Про визначення місць відправлення, прибуття, відстою автотранспортних засобів, які здійсннють перевезення в м. Надвірна». Після тривалого і дискусійного обміну думками рішення так і не прийняли. Позитивно розглянуто клопотання КП «Надвірнашляхбуд» щодо списання основних фондів, а також лист головного управління регіонального розвитку та будівництва ОДА щодо прийняття у власність громади об`єкту «Технічне переоснащення об`єктів житлового фонду і теплопостачання мікрорайону на вул. Ломоносова у Надвірній». Внесено зміни до Плану соціально-економічного розвитку міста на 2012 рік. Депутати вирішили виділити 29886 грн. на роботи із коригування норматично-грошової оцінки земель міста згідно із договором з Івано-Франківською філією ДП УЮНДІ «Діпромісто». Доповнено перелік об`єктів комунальної власності, котрі будуть передані в оренду на конкурсних засадах, приміщенням автобусної зупинки на вул. Шухевича для реконструкції із блокуванням торгового приміщення.

З усіх інших питань порядку денного ХХІІІ сесія також прийняла відповідні рішення.

Інф. Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!